سرهنگ پاسدار جلیل نقشی قره باغ در گفتگو با نوای چالدران گفت : پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، نیازمندان توسط پایگاه‌ها در محلات مختلف شهرستان و با برنامه‌ریزی کامل شناسایی و سازماندهی شده‌اند تا این کمک‌ها به دست آنها رسانده شود.

وی ارزش این میزان غذای گرم را  ۹۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این غذاها که با مواد اولیه مرغوب و باکیفیت در آشپزخانه‌های متعلق به سپاه در چالدران تهیه و پخت شده بود براساس تعداد اعضای هر خانواده تحویل آنها شد.

فرمانده سپاه شهرستان چالدران تصریح کرد: به همین مناسبت بسته‌های غذایی نیز شامل برنج، روغن، خرما، ماکارونی، رب‌ گوجه‌فرنگی، گوشت در مناطق حاشیه شهر در بین خانواده‌های کم‌درآمد توزیع شده است.

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در این شهرستان و تعطیلی بازار و محل کسب و کار مردم و آغاز رزمایش همدلی و کمک مومنانه سپاه بیش از ۳ هزار بسته غذایی نیز در بین نیازمندان و خانواده‌های بی‌بضاعت این شهرستان توزیع شده است.

رزمایش سراسری کمک مومنانه برای کمک و خدمت‌رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا و افرادی که مشاغل خود را از دست داده‌اند، با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرستان چالدران آغاز شده است.

IMG_3446 IMG_3457 IMG_3467 IMG_3485