به گزارش نوای چالدران ،رزمایشی که در آن صحنه های همدلی ، نوع دوستی و مهربانی به نمایش گذاشته شده است.

امام جمعه چالدران در اجرای رزمایش در گفتگو با نوای چالدران گفت :کمکهای مومنانه باعث برکت در اسلام و مسلمین خواهد شد و همچنین باعث رفع بالا و نابودی ویروس کرونا خواهد شد.

فرمانده سپاه چالدران در گفتگو با نوای چالدران گفت: در اجرای این رزمایش تعداد ۳ هزار بسته معیشتی در نظر گرفته شده است که در مرحله اول آن ۲۵۰ بسته معیشتی شامل اقلام غذایی و خوراکی هر کدام به ارزش ۳ میلیون ۵۰۰ هزار ریال ریال در نظر گرفته شده است که تمامی این بسته های معیشتی توسط قرار گاه حمزه سیدالشهدا ، سپاه شهدای استان و بنیاد مستضعفان تهیه شده است.

سرهنگ جلیل نقشی قره باغ افزود :بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده تمامی افراد شناسایی شده اعم از نیازمندان و افراد آسیب دیده ناشی از کرونا در طول ماه مبارک رمضان از مزایای این رزمایش بهره مند خواهند شد.

وی تصریح کرد :تعداد ۶ هزار نفر در چالدران افراد آسیب پذیر ناشی از کرونا شناسایی شده است که در مرحله اول ۲ هزار نفر از این افراد مورد حمایت قرار خواهند گرفت و مابقی نیز در مراحل بعدی حمایت خواهند شد.

توزیع بسته های فرهنگی با موضوع ماه مبارک رمضان و پیام های بهداشتی در خصوص مبارزه و پیشگیری با کرونا از جمله دیگر برنامه های رزمایش کمک های مومنانه در این شهرستان است

این کمک های مومنانه تا پایان ماه مبارک رمضان در تمام مناطق شهری و روستایی این شهرستان ادامه خواهد داشت .

 

۲۰۲۰۰۴۲۷_۱۱۴۲۳۹ ۲۰۲۰۰۴۲۷_۱۱۴۲۴۶ IMG_3011 IMG_3018 IMG_3021 IMG_3025 IMG_3028 IMG_3037 IMG_3046 IMG_3057