به گزارش نوای چالدران ،آماده تر از همیشه ، اما این بار در میدان مبارزه با ویروس کرونا این بسیجیان در قالب گروههای مختلف سازماندهی شده تا در این شرایط حساس یاریگر مردم این شهرستان باشند

سرهنگ نقشی فرمانده سپاه شهرستان چالدران در گفتگو با نوای چالدران گفت :  طرح عملیات بیولوژیکی شهدای مدافعان سلامت در تمامی مناطق شهری و روستایی ضد عفونی می شود  و در تداوم این طرح ۳۰ گروه جهادی در قالب ۷۰۰ نفر بسیجی فعالیت می کنند

سرهنگ جلیل نقشی قره باغ تصریح کرد :روزانه بیش از ۷ هزار لیتر مواد ضد عفونی در قالب ۶۰ دستگاه ضد عفونی کننده در مناطق شهری و روستایی این شهرستان در جهت میکروب زدایی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی خاطر نشان کرد :در اجرای عملیات بیولوژیکی شهدای مدافعان سلامت ۲ هزار ۵۰۰ لیتر ماده ضد عفونی کننده دست بر پایه الکل ۷۳ درصد اتانول تهیه و در اختیار مردم این شهرستان قرار دهد.

فرمانده سپاه چالدران افزود :همچنین در این روزهای کرونایی این بسیجیان دست به کار شده تا با تامین اقلام معیشتی و بهداشتی سهمی در رفع مشکلات نیازمندان شهرستان داشته باشند.

جلیلی نقشی قره باغ گفت :در این زمینه تعداد ۳۵۰ بسته معیشتی و بهداشتی در قالب ۱۰ قلم هر کدام به ارزش ۲ میلیون ریال توسط خیرین بسیجی تهیه شده است که در اختیار نیازمندان شهرستان قرار گرفت است .

تمامی فعالیتهای خیر خواهانه و اقدامات پیشگیرانه گروههای جهادی بسیج سپاه این شهرستان تا پایان کرونا ادامه خواهد.

 

۲۰۲۰۰۴۰۸_۱۸۴۱۵۶

۲۰۲۰۰۴۰۸_۱۸۳۷۴۲