| امروز چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


بسیجیان شهرستان چالدران شکوه مقاومت را در خطه مرزی به نمایش گذاشتند

همایش شکوه مقاومت به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان در سالن ورزشی شهید باکری شهرستان چالدران برگزار شد.

به گزارش نوای چالدران ،هم‌زمان با سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین اجتماع بزرگ  بسیجیان شهرستان چالدران که امروز با حضوراعضای شورای تامین ،فرماندهان نظامی و انتظامی ،رؤسای ادارات ، خانواده های معظم شهدا و بسیجیان در سالن ورزشی شهید باکری این شهرستان برگزار شد.

مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران در این مراسم با گرامیداشت سالروز فرمان تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) اظهار کرد: آن زمان که هنوز جنگی نبود امام(ره) پیش بینی همه جوانب را کرده بودند و فرمان تشکیل بسیج به عنوان نیرویی مردمی برای صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را صادر کردند.

حجت الاسلام حلمی گفت: بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس در کنار نیروهای مسلح جانانه از مرز و بوم خود دفاع کردند و از این امتحان بزرگ الهی سربلند بیرون آمدند.

وی  اقتدار امروز نظام را مدیون از خود گذشتگی بسیجیان دانست و افزود: پس از جنگ تحمیلی بسیج وارد عرصه سازندگی شد که امروز هم این راه را ادامه می‌دهد و امروز بسیج هر جا که احساس کند می‌تواند کاری انجام دهد وارد میدان می‌شود.

رئیس مجتمع سمای ارومیه در ادامه این اجتماع گفت:هفته بسیج یادآور دلاورمردی انسانهای بزرگی است که مسیر را برای درخشش ایران اسلامی هموار کردند ، اعتقاد قلبی دارم در هر میدانی که بسیج و تفکر بسیجی حضور داشته برکات بی شماری نصیب انقلاب شده است که هر روزه ارتزاق از میوه های آن کام ملت را شیرین می کند . امروز اگر شاهد بیداری و خداجویی در ملت های دیگر هستیم تاثیر گرفته از بسیج مردمی ملت ایران است که همچون ستاره ای تابناک بر آسمان رفیع انسانیت تلالو دارد .

محسن شکرنیا در ادامه اظهار داشت:بسیج و بسیجی یادگاری است که نهال آن توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی « رحمت ا… تعالی علیه » غرس شده و امروزه نیز توسط رهبر فرزانه انقلاب « مدظله العالی » آبیاری و نگهداری می شود و بحمدا… به درخت تناوری تبدیل شده است که هیچ طوفانی توان تکاندن آن را ندارد.

 

 

کد خبر : 5108
تاريخ ثبت خبر : ۵ آذر ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۱:۱۳ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)