| امروز چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


آمادگی بسیج همیشه موجب یاس دشمنان انقلاب بوده است

فرمانده سپاه شهرستان چالدران گفت : بسیج حرکت بر خاسته از ایمان و از عشق ،از اعتماد به نفس و توام با ابتکار است

به گزارش نوای چالدران ،در صبحگاه مشترک رزمایش الی بیت المقدس که همزمان با اقصی نقاط استان با حضور گسترده نیروهای سپاه و بسیج مستقر در شهرستان چالدران برگزار شد، فرمانده سپاه پاسداران چالدران ضمن تجلیل از آمادگی و حضور یگانهای فراخوان شده بر ضرورت هرچه بیشتر آمادگی بسیجیان تاکید و گفت: آمادگی بسیج همیشه موجب یاس دشمنان انقلاب بوده است و بسیج نشان داده است که در کنار سایر مسلح جمهوری اسلامی، همواره مدافع انقلاب و تمامیت ارضی کشور بوده است و دشمن را در کلیه عرصه ها ناکام گذاشته است.

سرهنگ پاسدار جلیل نقشی قره باغ  در ادامه بر جایگاه ایران اسلامی در جهان اشاره کرد افزود: اگر امروز ایران عزیز اسلامی توانسته در عرصه جهانی اقتدار خود را به رخ جهانیان بکشد، همه آن به لطف رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و همچنین ولایتمداری و رهروی از فرامین ایشان از جانب ملت می باشد.

وی خاطر نشان کرد: امروز سپاه و بسیج با به نمایش گذاشتن اقتدار و توانمندی خود، ضمن از میان برداشتن تروریست منطقه ای، اقدامات باز دارنده بسیار موثری در راستای حفظ کیان ایران اسلامی برداشته است و این اقتدار در کنار وحدت ملت ایران دشمن را با یاس عمیق مواجه نموده است.

اجراي رزمايش هاي تاخيري دفاع از كوي برزن و امداد و نجات در سطح شهر و نیز شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه از بخشهای اصلی این رزمایش می باشد.

 

 

 

 

کد خبر : 4995
تاريخ ثبت خبر : ۱۰ آبان ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۱۲:۴۵ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)