| امروز چهارشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


میزبانی چالدران از کاروان های راهیان نور شمال استان

شهرستان چالدران میزبان کاروان های راهیان نور شهرستانهای شمال استان آذربایجان غربی بود.

به گزارش نوای چالدران ،این کاروان متشکل از بسیجیان خواهر و برادر شهرستانهای شمال استان می باشد که در جهت بازدید از مناطق عملیاتی ، مرزی و یادمانهای شهدا امروز وارد این شهرستان شدند.

معاون هماهنگ کننده سپاه چالدران در گفتگو با نوای چالدران گفت :این کاروان متشکل از ۱ هزار ۵۰۰ نفر از بسیجیان خواهر و برادر  شهرستانهای شمال استان می باشد که از مناطق مرزی ، عملیاتی این شهرستان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، آشنایی بیشتر دانش آموزان با فرهنگ دفاع مقدس در طول چند روز بازدید خواهند نمود .

سرهنگ پاسدار سید روح الله جعفری تصریح کرد :یادمان شهدای محلملو ، قره دره ، یادمان شهدای جنگ چالدران و یادمان شهدای گمنام از جمله مناطقی هستند که که این دانش آموزان بسیجی از این مناطق بازدید خواهند نمود .

سرهنگ جلیل نقشی قره باغ فرمانده سپاه چالدران در این مراسم کاروان راهیان نور را بهنترین فرصت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان دانست و گفت : با ترویج این فرهنگ می توان در مقابل تمامی توطئه های دشمنان اسلام ایستادگی کرد .

پدر شهید محسن حججی  نیز در این مراسم گفت :انقلاب اسلامی سند حقانیت انقلاب هستند و ما بازندگان باید با الگو گیری از شهدا در مسیر انقلاب با جدیت بیشتری قدم برداریم و سعی ما این باشد که آن‌طور که شایسته شهدایمان است با شهدا زندگی کنیم.

بر گزاری مسابقه نقاشی و دل نوشته با موضوع ایثار و شهادت و دفاع مقدس از جمله دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود

امسال بیش از ۳ هزار نفر از بسیجیان شهرستانهای شمال استان در قالب کاروان راهیان نور با اعزام به شهرستان چالدران از مناطق عملیاتی ، مرزی و یادمانهای شهدا ی این شهرستان بازدید نمودند.

 

 

کد خبر : 4901
تاريخ ثبت خبر : ۶ شهریور ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۱۰:۲۲ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)