| امروز چهارشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:

حجت الاسلام حلمی گفت :


هدف شهدا پیروی از ولایت و دفاع از خاک وطن هست

مراسم گرامی داشت چهلمین روز شهادت شهید توحید مستشاری در شهرستان چالدران برگزار شد .

به گزارش نوای چالدران ،این مراسم با حضور پرشور خانواده معظم شهدا ، ایثارگران ، جانبازان ، روحانیون ، مسئولین و کارکنان ادارات ، بسیجیان و اقشار مختلف مردم درمسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام انقلاب ، ۸ سال جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و وطن امنیت جامعه امروزی را در سایه خون پاک شهدا دانست و گفت :شهدا کسانی بودند که از جان خود گذشتند تا ما به آرامش حقیقی دست یابیم امروزه شایسته است قدر دان خون پاک شهدا باشیم و راه پر نورشان را با تمام توان ادامه دهیم.

حجت الاسلام حلمی از شهدا به عنوان مایه افتخار مکتب الهی یاد کرد و گفت : هدف شهدا پیروی از ولایت و دفاع از خاک وطن بود که در این راه با تقدیم جان خودشان برای کشور افتخار آفرینی نمودند.

وی بر حفظ راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت : امروزه به دلیل شرایط خاص کشور و وجود انواع توطئه ها از سوی دشمنان اسلام در جهت مقابله با اینگونه تهدیدات و توطئه ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کاری بسیار ضروری است.

برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری از جمله دیگر بخش های این مراسم بود .

گفتنی است شهید توحید مستشاری ۴۰ روز پیش در منطقه مرزی چالدران در درگیری با عناصر ضد انقلاب به درجه رفیع شهادت نایل آمده بود.

 

 

 

 

 

کد خبر : 4844
تاريخ ثبت خبر : ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۱۲ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)