| امروز چهارشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


حضور کاروان زیر سایه خورشید در شهرستان چالدران

با ورود کاروان زیر سایه خورشید به شهرستان چالدران فضای معنوی این شهرستان به شمیم خوش رضوی عطر آگین شد .

به گزارش نوای چالدران ،این کاروان متشکل از خادمان حرم رضوی که حامل پرچم مقدس بارگاه امام رضا (ع) بود با ورود به شهرستان چالدران مورد استقبال گرم مردم این شهرستان قرار گرفت.

حجت الاسلام جهانی روحانی مبلغ کاروان زیر سایه خورشید اعزامی به استان در گفتگو با نوای چالدران گفت : عشق و شور و علاقه به امام رضا (ع) باعث شده این روزها این برنامه را در سراسر استانهای کشور داشته باشم الحمداله چند روز مانده به دهه کرامت اجرای این برنامه ها در استانها شروع می شود و هر سال این برنامه ها با شکوهتر از سالهای گذشته بر گزار می شود.

لاهوتی مسئول کاروان زیر سایه خورشید در استان نیز در گفتگو با نوای چالدران گفت : امسال دهمین سال حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان می باشد این برنامه در شهرستانهای شمال و جنوب استان از جمله ماکو ، پلدشت ، شوط ، چایپاره ، سلماس ، تکاب ، شاهین دژو بر گزار خواهد شد.

حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه موقت شهرستان چالدران در مراسم استقبال از خادمان حرم رضوی که در مسجد جامع این شهرستان ترتیب یافته بود ، حضور کاروان زیر سایه خورشید را در سراسر کشور یک کار بزرگ فرهنگی و منشاء خیر و برکات در جامعه دانست و گفت : اگر عده ای به هر دلیلی سعادت تشرف به مشهد مقدس را برای زیارت پیدا نکرده اند حضور خدام در شهر ها حال و هوی مشهد و بوی حرم رضوی را برای مردم به ارمغان می آورد .

غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا ی ۸ سال دفاع مقدس ، دیدار با خانواده های شهیدان رنجبری ،بیگلری ، مستشاری و جانباز ۷۰درصد عباس محمودی و حضور در بیمارستان شهید بهشتی چالذران از جمله برنامه های کاروان زیر سایه خورشید در این شهرستان بود .

 

 

کد خبر : 4745
تاريخ ثبت خبر : ۲۰ تیر ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۱۰:۴۵ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)