| امروز چهارشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


شهدا خون خود را نثار کردند تا اسلام ، قران و عزت و عظمت ایران اسلامی زنده بماند

آستاندار آذربایجان غربی از خانواده شهیدان سید علی اصغر حیدرزاده و توحید مستشاری در شهرستان چالدران دیدار نمود.

به گزارش نوای چالدران ،استاندار آذربایجان غربی با حضور در منزل شهیدان سید علی اصغر حیدرزاده در روستای عرب دیزج بخش آواجیق و توحید مستشاری در شهر چالدران با نثار فاتحه بر مقام شامخ شهدا ادای احترام و از صبر و استقامت خانواه های معظم این شهدا تجلیل و قدر دانی نموداستاندار آذربایجان غربی در این دیدار با بیان اینکه شهدا از جایگاه بسیار والایی بر خوردار هستند افزود :شهدا خون خود را نثار کردند تا اسلام ، قران و عزت و عظمت ایران اسلامی زنده بماند و هیچ دشمنی اجازه تعرض به این مرز و بوم را نداشته باشد .

شهریاری روحیه ایثار و شهادت را تنها راه پیشرفت و توسعه کشور دانست و گفت :اگر در تمام عرصه از ایثارشهدا الگو برداری کنیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد و امروزه ما بیش از هر زمان دیگر نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستیم.

وی پیشرفت امروزه ایران اسلامی را در سایه خون پاک شهدا دانست و گفت : امروزه ما هرچه داریم از خون پاک شهدا است و اگر دشمنان انقلاب توان مقابله با عظمت ایران اسلامی را ندارند به برکت خون شهدای عزیز است.

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان نیز در این دیدار خون شهدا را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب بر شمرد و گفت:این دیدارها بهانه ای است برای تجدید پیمان با آرمانهای والای امام ، انقلاب و شهدا آقای فعال با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا در جانفشانی و ایثار شهدا نقش مفید و سازنده ای داشتند.

وی  افزود : اگر نبود این ایثار گری ، رشادت و تربیت صحیح و شهادت طلبی مطمئنا برای پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب هم اکنون با چنین پیشرفتی در کشور مواجه نمی شدیم .

شریف پور نماینده مردم شهرستانهای ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با اعلام اینکه بسیجیان در دوران دفاع مقدس در جهت پاسداری از اهداف انقلاب اسلامی و آمارنهای امام راحل در میدان نبرد علیه دشمن حضور یافتند افزود . امروزه نیز این بسیجیان با حضور خود در صحنه های جنگ در مقابل دشمنان عرض اندام و جان خود را در دفاع از میهن اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند تا تفکر دینی و ارزشهای اسلامی باقی بماند .

کد خبر : 4718
تاريخ ثبت خبر : ۱۹ تیر ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۱۰:۵۱ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)