| امروز چهارشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:

حجت الاسلام سرایی گفت :


هدف شهدا پیروی از ولایت و دفاع از خاک وطن بود

مراسم بزرگداشت شهیدان توحید مستشاری و سید علی اصغر ابراهیم زاده و چهلمین سالروز شهادت پاسدار شهید ابراهیم آخوند زاده و یاد و خاطره شهدای امنیت پایدارچالدران دراین شهرستان برگزار شد .

به گزارش نوای چالدران ،این مراسم با حضور پرشور خانواده معظم شهدا ، ایثارگران ، جانبازان ، روحانیون ، مسئولین و کارکنان ادارات ، بسیجیان و اقشار مختلف مردم درمسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای استان در این مراسم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام انقلاب ، ۸ سال جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم و وطن امنیت جامعه امروزی را در سایه خون پاک شهدا دانست و گفت :شهدا کسانی بودند که از جان خود گذشتند تا ما به آرامش حقیقی دست یابیم امروزه شایسته است قدر دان خون پاک شهدا باشیم و راه پر نورشان را با تمام توان ادامه دهیم.

حجت الاسلام سرایی از شهدا به عنوان مایه افتخار مکتب الهی یاد کرد و گفت: هدف شهدا پیروی از ولایت و دفاع از خاک وطن بود که در این راه با تقدیم جان خودشان برای کشور افتخار آفرینی نمودند.

وی بر حفظ راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت : امروزه به دلیل شرایط خاص کشور و وجود انواع توطئه ها از سوی دشمنان اسلام در جهت مقابله با اینگونه تهدیدات و توطئه ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کاری بسیار ضروری است .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران نیز در این مراسم بر حفظ راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت :امروزه به دلیل شرایط خاص کشور و وجود انواع توطئه ها از سوی دشمنان اسلام در جهت مقابله با اینگونه تهدیدات و توطئه ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کاری بسیار ضروری است.

حجت الاسلام حلمی از خانواده های معظم شهدا به عنوان سرمایه های اصلی این نظام یاد کرد و گفت : این عزیزان با تقدیم فرزندان و عضوی از اعضای خانواده های خودشان نقش موثری در پیروزی این نظام داشتند که ما باید قدر دان چنین خانواده هایی باشیم .

بر گزاری مراسم عزاداری و سوگواری از جمله برنامه های پایانی این مراسم بود.

 

 

کد خبر : 4693
تاريخ ثبت خبر : ۱۶ تیر ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۰۳ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)