| امروز سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


دیدار دادستان چالدران با مددجویان این حوزه قضائی در زندان ماکو

حجت الاسلام واحدی فر دادستان دادسرای چالدران با حضور در زندان ، با مددجویان این حوزه قضائی دیدار حضوری انجام دادو مشکلات قضائی و پروندهای آنان را بررسی نمود .

به گزارش نوای چالدران ، حجت الاسلام واحدی فر  دادستان دادسرای چالدران  با حضور در زندان ، با مددجویان این حوزه قضائی دیدار حضوری انجام دادو مشکلات قضائی و پروندهای آنان را بررسی نمود .

واحدی فر در جمع مددجویان حوزه قضائی چالدران گفت : هدف از زندان بیدار و واقف کردن زندانیان به اشتباهات گذشته و پند گرفتن است.

وی مددجویان را به حضور بیشتر در فعالیتهای اصلاحی و تربیتی دعوت نمود و گفت : تاثیر شرکت در این برنامه ها در منش شما ظاهر می شود و باید با شرکت در این برنامه های آموزشی و دینی فرصت را برای گام برداشتن در مسیر اصلی زندگی برداشت تا جبران خطا و اشتباهات گذشته باشد .

دادستان دادسرای چالدران تاکید کرد : اقدامات فرهنگی و تربیتی به منظور اصلاح و تربیت مددجویان صورت می گیرد و با بهره گیری از فرصت مغتنم زندان ، زمینه اصلاح و بازگشت سالم شما مددجویان به جامعه فراهم می گردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد : سلامت روحی و روانی زندانیان نقش مهمی در فعالیتهای بازپرورانه ایفا می کند و عوامل متعددی همچون آموزش های موثر و آگاه سازی مددجویان با برگزاری برنامه های تربیتی در آن تاثیر گذار است .

سرپرست زندان ماکو در این دیدار گفت : برنامه اساسی توجه به رشد فضائل اخلاقی و معنوی در زندانهاست و موازین اسلامی به صورت کامل در زندان ماکو رعایت می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد : در زندان ماکو با بهره گیری از روحانیون تعالیم انسان ساز قرآن کریم به مددجویان آموزش داده می شود و هدف از این اقدامات در زندانها توانمند سازی زندانیان برای تبدیل شدن به یک فرد کارآمد است.

 

کد خبر : 4666
تاريخ ثبت خبر : ۶ تیر ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۱۰:۰۱ ق.ظ

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)