| امروز دوشنبه, ۴ شهریور , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:

به مناسبت سالروز فتح خرمشهر :


مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی و بسیجان در چالدران برگزار شد .

این مراسم با حضور یگانهای نمونه مستقر در شهرستان و اعضای شورای تامین ، فرماندهان، شورای اداری چالدران ،‌خانواده های معظم شهداء ،ایثارگران و جانبازان در میدان صبحگاه سپاه پاسداران برگزار شد.

به گزارش نوای چالدران مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی وانتظامی و بسیجان شهرستان چالدران در محل صبحگاه مشترک ستاد سپاه این شهرستان برگزار شد در این مراسم که با حضور یگانهای نمونه مستقر در شهرستان و  اعضای شورای تامین ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، اعضای شورای اداری ،‌خانواده های معظم شهداء ،ایثارگران و جانبازان بر گزار شد.

امام جمعه چالدران ضمن گرامیداشت سوم خرداد ، سالروز فتح خرمشهر  و یاد و خاطره شهدای فتح خرمشهر را گرامی داشته و افزود: یاد و خاطره شهداء و پاسداشت زحمات آن عزیزان که نگذاشتند یک وجب از خاک کشور به دست دژخیمان بیفتد، نباید فراموش شوند.

 

حجت الاسلام آقایی  در خصوص علل و عوامل پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس و ناکامی دشمنان گفت: دلیل نصرت و پیروزی رزمندگان در این عملیات یاری خداوند و خون شهداء بوده که در مقابل دژ محکم و دشمن تا به دندان مسلح ، توانستند خرمشهر عزیز را آزاد کنند.

 

وی سرافرازی ایران اسلامی را در سایه آمادگی نیروهای مسلح دانست و گفت :امروزه امنیت کشور که پایه هرگونه پیشرفت در جامعه می باشد در سایه زحمات و خدمات نیروهای مسلح می باشد که شبانه روز در خط مقدم دفاع از مرزهای ایران اسلامی افتخار می آفرینند.

در ادامه برنامه از خانواده های معظم شهداء و رزمندگان فتح خرمشهر با اهدای لوح و هدایا تجلیل بعمل آمد.

 

کد خبر : 4571
تاريخ ثبت خبر : ۴ خرداد ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۱۹ ب.ظ

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)