| امروز دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


کمک ۳۰۰میلیونی خیرین در جشن گلریزان چالدران

خیرین نیکوکار شهرستان چالدران با پرداخت بیش از 300 میلیون ریال به کمک زندانیان جرایم غیر عمد مالی شتافتند .

به گزارش نوای چالدران ،امروز جمعی از خیرین شهرستان چالدران دور هم جمع شدند تا با شرکت در کار خداپسندانه زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیر عمد مالی را از زندان فراهم سازنند.

حجت الاسلام قلیزاده رئیس دادگستری شهرستان چالدران در گفتگو با نوای چالدران گفت : در این جشن مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جمع آوری شد تا در جهت حمایت از زندانیان و خانواده های آنان باشیم امسال این میزان کمک های نقدی خیرین در مقایسه با سال گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است.

حجت الاسلام آقایی امام جمعه چالدران در این مراسم با بیان اینکه کمک خیرین به زندانیان از لحاظ آسیب های اجتماعی عامل بسیار مهم در سالم سازی جامعه خواهد بود افزود :ما وظیفه داریم به کمک زندانیان جرایم غیر عمد مالی برسیم.

حجت الاسلام واحدی فر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالدران نیز در این مراسم به عملکرد یک ساله انجمن حمایت از زندانیان شهرستان چالدران اشاره کرد و گفت . امسال با کمک خیرین و انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان زمینه آزادی ۲ نفر زندانی جرایم غیر عمد در این شهرستان فراهم شده است.

خانم بخشی رئیس مرکزامور خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج از زندانیان استان نیز در گفتگو با نوای چالدران گفت : فعالیتهایی که در مرکزامور خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج از زندانیان استان انجام می گیرد شامل ارائه تسهیلات بانکی ، اشتغال زایی ،باز توانمندی و توانمند سازی ، بهداشت و درمان برای خانواده های زندانیان و خود زندانی می باشد.

در این مراسم معنوی بیش از ۲۵۰ نفر خیر مشارکتهای لازم را در زمینه آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی انجام دادند.

 

کد خبر : 4519
تاريخ ثبت خبر : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۴:۲۸ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)