| امروز سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


ظرفیت فضای مجازی برای تحقق اهداف انقلاب استفاده شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: ظرفیت نهفته در فضای مجازی برای تحقق یافتن اهداف انقلاب اسلامی مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش نوای چالدران ، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی امروز در همایشی که به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه و بسیج به میزبانی چالدران برگزار شد، اظهار کرد: برای اشاعه ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی باید از ظرفیت فضای مجازی استفاده حداکثری شود.

وی بر لزوم نظارت بر فعالیت مسوولان فضای مجازی تاکید کرد و ادامه داد: چنانچه تولیدات و اقدامات صورت گرفته در این بستر، خروجی موردانتظار را نداشته باشد، بیت المال به هدر رفته است، بنابراین باید نظارت کافی بر فعالان این عرصه صورت گیرد.

این مسوول أَشِدّاءُ عَلَى الكُفّارِ رُحَماءُ بَينَهُم ۖ را شعار انقلابیون دانست و اضافه کرد: باید در مقابل دشمنان با اقتدار ایستادگی شود، هر لحظه باید این آمادگی را در خودمان ایجاد کنیم، که گام برداشتن در این راه و جهاد برای مقابله با دشمن دستور قرآن است.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی بر لزوم بصیرت‌افزایی، تقویت روحیه خداترسی و خدادوستی تاکید کرد و گفت: در این صورت قادر خواهیم بود که هر توطئه‌ای را در نطفه خفه کنیم.

وی با بیان اینکه ملت ما عاشق شهدا بوده و خودشان را مدیون‌شان می‌دانند، اظهار کرد: نماد بارز وجود این عشق و دلبستگی مردم نسبت به شهدا حضور چشمگیر آحاد جامعه در آئین تشییع پیکر شهدا، بازدید گسترده از مناطق عملیاتی جنوب و شمال غرب کشور است.

سرایی با اشاره به اینکه ریا و خودنمایی در بین جوانان آن ایام وجود نداشت، جوانان غیور این مرز و بوم با اخلاص کامل در میدان‌های حق علیه باطل شرکت می‌کردند، ادامه داد: با وجودی که جوانان میهن‌مان برای حفظ انقلاب جان خود را در طبق اخلاص گذاشته‌اند، ولی گاهی خواص بی‌بصیرتی را می‌بینیم که از اهانت به ارزش‌ها ابایی ندارند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، فرا رسیدن هفته عقیدتی و سیاسی را یک فرصت مغتنم و ارزشمند برای بازخوانی اندیشه‌های حضرت امام، آیت الله مطهری و سایر بزرگان انقلاب برشمرد و اظهار کرد: در این ایام باید نشست‌های بصیرتی و آگاهی‌بخشی در پایگاه‌های مقاومت بسیج دائر شود.

حجت الاسلام حلمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان چالدران نیز در این همایش با اشاره به اینکه امروزه تمامی اقشار مختلف کشور در کنار همدیگر بر مبنای انقلاب و زیر چتر ولایت در جهت رشد و اعتلای نظام حرکت می کنند افزود . امروزه با وجود انواع تهدیدات و تحریم ها این تهدیدات به فرصت تبدیل شده و شاهد حرکت انقلاب اسلامی به سمت پویایی و پیشرفت می باشیم.

در پایان این همایش از مربیان و هادیان عقیدتی و سیاسی برتردر سپاه شهرستان چالدران تجلیل و قدر دانی شد.

کد خبر : 4461
تاريخ ثبت خبر : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۰۱ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)