| امروز سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


افتتاح نمایشگاه دستاوردهای هنر آموزان مرکز فنی و حرفه ای و هنرمندان هنرهای تجسمی چالدران

نمایشگاه دستاوردهای هنر آموزان مرکز فنی و حرفه ای و هنرمندان هنرهای تجسمی شهرستان چالدران در این شهرستان گشایش یافت است.

به گزارش نوای چالدران ،این نمایشگاه با هدف تحقق اقتصاد مقاومتی ،حمایت ازتولید ملی و کالای ایرانی ،توسعه صنایع دستی ، تشویق مهارت آموزان به کار آفرینی و کمک به بازار یابی در محل مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان چالدران گشایش یافت است.

نمایشگاه هنر آموزان مرکز فنی و حرفه ای شهرستان چالدران که حاصل تلاش بیش از ۵۰ نفر از کار آموزان می باشد که نمونه کارهای خود را در غرفه های مختلف به نمایش گذاشتند.

احمدی رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان چالدران در حاشیه افتتاح این در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفتگو با نوای چالدران گفت : این نمایشگاه در ۲۵ غرفه که حاصل توانمندی و تولیدات هنر آموزان مرکز آموزش فنی و حرفه ای چالدران بوده در بخش صنایعدستی ، صنایع پوشاک ، تولیدات دامی و داروهای گیاهی راه اندازی شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چالدران  نیز در گفتگو با نوای چالدران گفت : تعداد ۸۵ اثر در موضوعات پر طره، طبیعت ،جانداران و مناظر توسط ۸ نفر از هنرمندان و فعالان هنرهای تجسمی به نمایش گذاشته شده است.

اصغری تصریح کرد:ارائه آموزش نقاشی و طراحی به کودکان و نوجوانان و غرفه کتاب با موضوعات مختلف از جمله دیگر بخش های این نمایشگاه می باشد.

این نمایشگاه به مدت ۱ هفته جهت بازدید عموم علاقمندان دایر می باشد.

 

 

کد خبر : 4217
تاريخ ثبت خبر : ۲۵ بهمن ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱۲:۲۴ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)