| امروز دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


مجمع عالی بسیج بزرگترین اتاق فکر وبرنامه ریزی برای پیشرفت کشور است

جلسه مجمع عالی بسیجیان سپاه چالدران در محل حسینیه این سپاه برگزار شد.

به گزارش نوای چالدران ، امام جمعه چالدران در جلسه مجمع عالی بسیجیان سپاه چالدران که در محل حسینیه سپاه این شهرستان ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت : بسیج ذخیره ملی بر آمده از مردم و در خدمت مردم است که باید از این ظرفیت و ذخیره در جهت پیشبرد اهداف عالی نظام استفاده شود.

حجت الاسلام آقایی با اشاره به اینکه ملت ایران اسلامی در برابر بسیاری از مشکلات سر بلند بیرون آمده است افزود:یکی از ارکان انقلاب اسلامی بسیج مردمی بودن است که هر فردی که در هر مسئولیتی که دارد باید در جهت اجرایی شدن فرمایشات رهبر انقلاب در بعد اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی سعی و تلاش نماید .

فرمانده سپاه چالدران نیز در این جلسه با بیان اینکه مجمع عالی بسیج در شهرستان چالدران اقدام به تشکیل کار گروه های تخصصی در جهت حل مشکلات و مطالبات نموده است افزود :در این کار گروهها مشکلات مطرح شده مورد بررسی قرار می گیرد و سپس راهکارهای مناسبی برای رفع مشکلات اتخاذ می شود .

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری حمایت از تولیدات داخلی و ایرانی را برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری دانست و گفت یکی از اهداف مجمع عالی بسیج تحقق فرمایشات گوهر بار رهبر معظم انقلاب برای رسیدن به جامعه اسلامی با بهره گیری از نظرات و ایده های نخبگان شهرستان است.

 

 

کد خبر : 4184
تاريخ ثبت خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۰۵ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)