| امروز دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


بر گزاری همایش تبیین اندیشه امام (ره) و جایگاه زن در خانواده در چالدران

فرماندار چالدران گفت :زنان نه تنها در پیروزی انقلاب اسلامی بلکه در تثبیت و تداوم آن نقش بسیار مطلوب و قابل توجهی را ایفاء نمودند.

به گزارش نوای چالدران ،این همایش به همت کمیته امداد امام (ره) شهرستان چالدران با شرکت جمعی از بانوان فعال در عرصه های مختلف و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) این شهرستان در محل کانون پیروان ولایت کمیته امداد امام (ره) چالدران بر گزار شد .

فرماندار چالدران در این همایش با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم حضرت امام خمینی (ره) تعالی بخشیدن به جایگاه زن بر اساس تعالیم اسلام بود افزود . زنان نه تنها در پیروزی انقلاب اسلامی بلکه در تثبیت و تداوم آن نقش بسیار مطلوب و قابل توجهی را ایفاء نمودند .

محمد زاده به بیان نقش و جایگاه زن در عرصه های سیاسی ، اجتماعی و سایر عرصه ها پرداخت و گفت : زنان همانطور که در امور خانواده عملکردی موفق دارند در عرصه های دیگرنیز با فداکاری .ایثار تعهد و از خود گذشتگی با تدبیر و دلسوزانه فعالیت می کنند .

وی از اقدامات خوب کمیته امداد امام (ره) چالدران تقدیر نمود و گفت :این نهاد مقدس توانسته با پرداخت تسهیلات کم بهره زمینه اشتغال بسیاری از زنان سر پرست خانوار را در این شهرستان فراهم آورد.

 

کد خبر : 4158
تاريخ ثبت خبر : ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۷:۵۲ ب.ظ

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)