| امروز دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


بر گزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در چالدران

به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم صبحگاه مشترک در شهرستان چالدران برگزار شد

به گزارش نوای چالدران ،این مراسم با حضور نیروهای مسلح مستقر در شهرستان چالدران و بسیجیان در محل گردان جواد الائمه سپاه چالدران برگزار شد که در آن با نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران و به اهتزار در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی بر گزار شد.

امام جمعه چالدران در این مراسم تشکیل نظام جمهوری اسلامی را ثمره خون پاک شهدا عنوان کرد و گفت : بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ دشمنان انواع ترفند و توطئه ها را بر علیه کشور ما پیش بینی و پیاده کردند و علیرغم وجود این همه تهدیدات و توطئه ها نتوانستند نقشه های خود را عملی کرده و بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه ای وارد سازنند.

حجت الاسلام آقایی خود باوری و خود اتکایی در بعد معنوی و مادی را از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت :جوانان این مرز و بوم با خود باوری و بالا بردن سطح علمی و دانش افزایی در همه زمینه ها توانستند حرفی برای گفتن در جهان داشته باشند و اقتدار خود را حفظ کنند.

سرهنگ پاسدار غفاری فرمانده سپاه چالدران نیز در این مراسم بصیرت مانند چراغی جهت هدایت انسان به سوی سعادت است افزود : افزایش بصیرت و هوشیاری کامل در مقابل برنامه های بلند مدت دشمنان نظام و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و مجهز شدن بسیجیان به سلاح ایمان و معرفت از جمله عواملی هستند که توطئه های دشمنان اسلام را خنثی می سازد .

کد خبر : 4099
تاريخ ثبت خبر : ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۱۵ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)