| امروز سه شنبه, ۱ مرداد , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:

فرمانده سپاه چالدران گفت :


۱۸۴برنامه همزمان با چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در چالدران اجرا می شود

همزمان با چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تببین دستاوردهای 40 ساله انقلاب 184برنامه های مختلف فرهنگی ، هنری ، سیاسی و ورزشی توسط سپاه چالدران در این شهرستان اجرا خواهد شد .

فرمانده سپاه چالدران در گفتگو با نوای چالدران ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارکه فجر و تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد : دهه فجر امسال فراتر از دهه فجر سال های گذشته خواهد بود ،تمامی برنامه های دهه فجر با توجه به ایام فاطمیه برنامه ریزی شده است.

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری افزود: امام خمینی (ره) خط بطلانی بر نظریات مادی و نظریاتی که دین را به‌عنوان افیون ملت‌ها می‌دانستند کشید و اسلام ناب محمدی را احیاکرد و ملت ایران توانست ظرفیت بالقوه خود دهه مبارک فجر ۵۷ به بالفعل تبدیل کند والگویی تمام عیار برای تمامی ملت‌های آزادیخواه جهان باشد.

وی در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: دشمن با تاکتیک‌ها و حربه‌های مختلف به دنبال ناکارآمد نشان دادن انقلاب اسلامی در جهان است و به‌واسطه حضور همیشه درصحنه مردم این انقلاب الگوی موفقی درجهان اسلام شده و این نبرد و کارزار با دشمنان انقلاب اسلامی برای همیشه تا پایان تاریخ ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه چالدران ادامه داد: احساس عزت، احساس استقلال، امنیت پایدار، نفی استکبار از اصلی‌ترین ثمرات انقلاب اسلامی دانست و باید در ایام الله مبارک دهه فجر آثار انقلاب اسلامی در جامعه تبیین شود.

وی با اشاره به برنامه‌های پیشرو دردهه مبارک فجر در شهرستان چالدران افزود : همزمان با ایام اله دهه فجر به تعداد ۱۸۴ برنامه توسط سپاه چالدران در مناطق شهری و روستایی این شهرستان در سطح حوزه های مقاومت و پایگاههای تابعه اجرا خواهد شد که مهمترین این برنامه ها شامل دیدار با خانواده های شهدا ،بر گزاری نشست های روشنگری ،رژه موتور سواران همزمان با ورود تاریخی حضرت امام راحل به کشور ،ویژه برنامه گرامی داشت دهه فجر در ۱۶۰ روستا ،بر گزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح ،برنامه های سوگواری و عزاداری به علت تقارن این ایام با ایام فاطمیه ،مراسم غبارروبی مزار شهدا ، بر گزاری انواع مسابقات ورزشی ، اعزام اکیپ های بهداشتی و درمانی به مناطق محروم و کمتر برخوردار و افتتاح بخش های تخصصی درمانگاه شهدای سپاه چالدران می باشد

کد خبر : 4078
تاريخ ثبت خبر : ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۳۴ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)