| امروز دوشنبه, ۱۹ آذر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گفت :


راه اندازی ۷۰ خانه قرانی در استان آذربایجان غربی

170 موسسه قرانی نیز در مناطق شهری و روستایی استان در خصوص نشر معارف قرانی مشغول فعالیت هستند .

به گزارش نوای چالدران ،مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه تبلیغات اسلامی شهرستان چالدران که در محل دفتر امام جمعه ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت : این تعداد خانه قرانی در مناطق روستایی و شهری استان با هدف توسعه فعالیتهای قرانی و ترویج فرهنگ قران راه اندازی می شود .

حجت الاسلام داداش زاده با بیان اینکه با راه اندازی این تعداد خانه قران تعداد خانه های قرانی استان به ۲۵۰ خانه افزایش خواهد یافت افزود: در حال حاضر ۱۷۰ موسسه قرانی نیز در مناطق شهری و روستایی استان در خصوص نشر معارف قرانی مشغول فعالیت هستند .

وی گفت: در آینده نزدیک در جهت توانمند سازی مدیران موسسات و مربیان قرانی در مدارس دوره های باز آموزی به تعداد ۷۰۰ نفر در استان بر گزار خواهد شد .

حجت الاسلام آقایی امام جمعه چالدران نیز در این جلسه با اعلام اینکه در حال حاضر نزدیک به ۱۰ نفر روحانی مستقر در این شهرستان زیر نظر اداره تبلیغات اسلامی استان در نشر و تبلیغ معارف دینی و قرانی مشغول فعالیت هستند افزود :تبلیغات اسلامی به عنوان یک نهاد مقدس از ظرفیت خوبی جهت بر گزاری برنامه های موثر فرهنگی بر خوردار است.

کد خبر : 3948
تاريخ ثبت خبر : ۱۲ آذر ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱۰:۱۵ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)