| امروز دوشنبه, ۴ شهریور , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:

در هفته بسیج:


افتتاح ۱۰طرح محرومیت زدایی در روستاهای مرزی چالدران

به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج بیش از 10 طرح محرومیت زدایی و مردم یاری در روستاهای مرزی شهرستان چالدران به بهره برداری رسید .

به گزارش نوای چالدران ،این طرحها با هدف ارائه خدمات به مردم روستاهای محروم و مرزی شهرستان چالدران به همت سپاه این شهرستان و با مشارکت مردم احداث شده است .

فرمانده سپاه چالدران در گفتگو با نوای چالدران گفت :عملیات اجرایی این طرحها از اول سالجاری در قالب طرحهای سازندگی ، محرومیت زدایی و مردم یاری در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان شروع شده بود.

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری افزود :سپاه چالدران با همکاری بسیج سازندگی و قرار گاه پیشرفت و آبادانی پروژه های مختلفی را جهت آسایش و رفاه مردم مناطق مرزی و محروم این شهرستان انجام داده است که این پروژه ها شامل احداث پل ، آبرسانی ، احداث غسالخانه ، مرمت و ساماندهی مساجد و مدارس می باشد.

وی تصریح کرد : در مجموع برای اجرای این طرحها از محل اعتبارات محرومیت زدایی و مردم یاری قرار گاه حمزه سیدالشهدا بیش از ۱ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

حجت الاسلام حلمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران در مراسم افتتاحیه این طرحها با بیان اینکه یکی از ویژگی های بسیج در میدان بودن و در عرصه های مختلف قدم برداشتن است افزود : داشتن چنین ویژگی خاص موجب عزت و سربلندی کشور شده است.

با بهره برداری از این طرحها بیش از ۳۰۰ خانوار روستایی از مزایای آنان بهره مند شدند.

 

کد خبر : 3898
تاريخ ثبت خبر : ۳ آذر ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱۲:۴۲ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)