| امروز سه شنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:

همزمان با هفته بسیج و هفته وحدت :


اختتامیه اردوهای جهادی در چالدران برگزار شد

مراسم اختتامیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی و بسیج دانش آموزی سپاه چالدران در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.

به گزارش نوای چالدران ، فرمانده سپاه چالدران در این مراسم ضمن تاکید بر ضرورت فعال تر شدن این نهاد مردمی در ابعاد مختلف فردی و اجتماعی گفت: تفکر بسیجی الگویی مناسب در همه عرصه های زندگی اجتماعی می باشد.

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری با اشاره بر ویژگی های بارز روحیه بسیجی افزود: نرمی در گفتار،عدم نگاه خصمانه به موضوعات و اخلاق مداری از مهمترین این ویژگی ها می باشدو نهاد مقدس بسیج بهترین بستر برای خودسازی است.

فرمانده سپاه چالدران اضافه کرد:دانش آموزان و دانشجویان بسیجی امسال فعالیتهای مختلفی را در حوزه های عمرانی ، فرهنگی و پزشکی  بر عهده گرفتند و با فعالیت ۳ ماهه خود نقش موثری را در رفع محرومیت مناطق روستائی این شهرستان ایفا کردند.

سرهنگ سید مهدی غفاری ادامه داد : امسال در زمینه طرح هجرت توسط دانش آموزان بسیجی ۱۲ باب مدرسه رنگ آمیزی و محیط مدرسه ها با نوشتن احادیث و مفاهیم پند آموز زیبا سازی شد .

همچنین وی گفت: در قالب طرح اردوهای جهادی ،دانشجویان بسیجی در زمینه های عمرانی اقدام به احداث خانه محرومین ، احداث غسالخانه، ساخت پل، دیوار کشی حیاط خانه محرومین، ساخت آشپزخانه و سرویس های بهداشتی ودر زمینه های فرهنگی اقدام به برگزاری کلاس های آموزش احکام، قرآن و تدریس مواد درسی برای دانش آموزان، در بخش پزشکی اجرای کلاس های مشاوره، مامائی و ویزیت رایگان بیماران و در بخش دامپزشکی نیز خدمات مختلف از جمله واکسینه نمودن دام ها و معاینه دام ها کردند.

کد خبر : 3875
تاريخ ثبت خبر : ۳۰ آبان ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۷:۳۴ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)