| امروز پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


همایش علمای اهل تسنن و تشیع شهرستان چالدران

رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران وحدت ، اتحاد همدلی و همزبانی است .

به گزارش نوای چالدران ،فرمانده سپاه چالدران در همایش علمای اهل تسنن و تشیع شهرستان چالدران که در محل کانون فرهنگی سپاه این شهرستان ترتیب یافته بود با اعلام این مطلب گفت : اتحاد و همدلی میان تمامی مسلمانان ایران عامل موفقیت ملت ایران درتمامی عرصه های مختلف نظام می باشد که نقش مهمی را در خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام ایفاء نموده است .

سرهنگ پاسدار غفاری با اشاره به توطئه های آمریکا و استکبار جهانی در جهت ایجاد شکاف و نفاق بین مسلمانان راه اندازی جریانهای افراطی را یکی از توطئه های آنان برشمرد و گفت . هوشیاری ملت ایران اسلامی در مقابله با افکارانحرافی بسیار ضروری می باشد و علمای دین نیز باید در جهت روشنگری افکار عمومی جامعه تلاش نمایند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان چالدران در این همایش با اشاره به خطرات و پیامدهای انحرافی و افراطی در جامعه گروهگ های تکفیری را حاصل عقاید افراطی دانست و گفت: استکبار جهانی و در راس آنان آ مریکا و اسرائیل با هدف ایجاد شکاف و نفاق بین مسلمانان این جریانهای افراطی را ایجاد نموده و در همین راستا از آنان حمایت می کند .

حجت الاسلام حلمی هوشیاری علمای اسلام بوِیژه اهل تشیع و تسنن را در مقابله با بسط و گسترش این گونه افکار انحرافی را بسیار ضروری و نقطه مقابل با قدرت گرفتن تفکرات انحرافی برشمرد و گفت .امروز نقش علمای دین در تنویر افکار عمومی جامعه و همچنین روشنگری برای اقشار مختلف بویژه نسل جوان بسیار ضروری است .

 

 

کد خبر : 3742
تاريخ ثبت خبر : ۱۷ مهر ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۲۲ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)