| امروز پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان گفت:


دشمنان اسلام در قالب راه اندازی جنگ نرم در جهت سست نمودن باورهای دینی جوانان هستن

همایش رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در شهرستان چالدران بر گزار شد.

به گزارش نوای چالدران ،این همایش به همت سپاه چالدران با شرکت جمعی از رزمندگان ، جانبازان ، ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس و بسیجیان سپاه شهرستان در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان در این نشست با اعلام اینکه بسیجیان در دوران دفاع مقدس در جهت پاسداری از اهداف انقلاب اسلامی و آمارنهای امام راحل در میدان نبرد علیه دشمن حضور یافتند افزود: این بسیجیان با حضور خود در صحنه های جنگ در مقابل دشمنان عرض اندام و جان خود را در دفاع از میهن اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند تا تفکر دینی و ارزشهای اسلامی باقی بماند .

حجت الاسلام سرایی با بیان اینکه امروز دشمنان اسلام در قالب راه اندازی جنگ نرم در جهت سست نمودن باورهای دینی به میان جوانان و نوجوانان این مرز و بوم آمده است افزود: بسیجیان باید با الگو گیری از شهدای ۸ سال دفاع مقدس با ایستادگی در مقابل دشمنان این توطئه ها را خنثی نمایند .

فرمانده سپاه شهرستان چالدران نیز در این مراسم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین جوانان و نوجوانان را یکی از راههای مبارزه با توطئه های دشمنان عنوان کرد و گفت:بسیجیان باید با الگو گیری از سیره و روش شهدا وپیشرفت علمی و بینش عمیق سیاسی و معرفتی خود می توانند در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان ایستادگی نمایند .

سرهنگ پاسدار غفاری با بیان اینکه امنیت موجود در کشور حاصل خون پاک شهدا می باشد افزود :باید تمامی آحاد ملت ایران اسلامی دست در دست هم داده تا از این نعمت بزرگ الهی پاسداری کنند.

 

کد خبر : 3686
تاريخ ثبت خبر : ۷ مهر ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱۲:۵۱ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)