| امروز پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


امروزه به برکت خون شهدای مدافع حرم ایران امن‌ترین کشور دنیا است

یادواره شهید اسمعيل عليزاده اقدم با عنوان "آبروی محله " در شهر آواجیق چالدران برگزار شد

به گزارش نوای چالدران ،برگزاری یادواره شهید «آبروی محله» یکی از با ارزش‌ترین و تأثیرگذارترین فعالیت‌های فرهنگی سپاه و بسیج است و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بدین معناست که راه و اهداف شهدا را خوب بشناسیم و آنرا ادامه دهیم.

 

باهدف قدردانی از خانواده‌های شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و معرفی حماسه‌ها و فداکاری‌های شهیدان به نسل امروزی «یادواره شهید اسمعيل عليزاده اقدم » باعنوان “آبروی محله ” با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا، یادگاران دفاع مقدس و مسئولان شهرستان در مقابل خانه پدری شهید در محله روستای عرب دیزج  شهر آواجیق چالدران برگزار شد.

 

فرمانده سپاه چالدران در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: شهدا همچون چراغ فروزانی هستند که به جامعه نور و روشنایی می‌بخشند.

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری اظهارکرد: امروزه به برکت خون شهیدان، وجود ایثارگران و شهدای مدافع حرم ایران امن‌ترین کشور دنیا است، و از بالاترین شاخص های امنیت برخوردار است.

وی با بیان اینکه شهدا به جامعه، محله و کشور ما آبرو بخشیدند؛ هدف از برگزاری یادواره های شهدا در محله ها را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، و انتقال روحیه ایثارگری، شهامت و از خودگذشتگی شهدا و همچنین تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا عنوان کرد.

 

گفتنی است؛ در پایان این مراسم از خانواده‌های معظم شهیدان روستاهای آواجیق چالدران  تجلیل و قدردانی شد.

    

کد خبر : 3644
تاريخ ثبت خبر : ۴ مهر ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۸:۴۷ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)