| امروز پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


مراسم گرامیداشت روز سرباز در شهرستان چالدران برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز سرباز در هفته دفاع مقدس با حضور سربازان وظیفه یگان های نظامی و انتظامی شهرستان اعم از سپاه پاسداران ، ناجا و هنگ مرزی در مجتمع فرهنگی هنری شهرستان چالدرن برگزار شد.

به گزارش نوای چالدران ،فرمانده سپاه شهرستان چالدران در این مراسم  ضمن محکوم کردن عملیات تروریستی روز گذشته در اهواز ، به بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت : دشمنان اسلام چشم طمع به وحدت میان اقوام ایرانی بسته اند و می خواهند چهل سالگی انقلاب اسلامی همراه با نا آرامی و آشوب باشد

سرهنگ سید مهدی غفاری تصریح کرد : دفاع مقدس شناسنامه افتخار و ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مقابل تجاوزگران است، ملت ایران از امتحان ۸ ساله با سربلندی و عزت بیرون آمد در این میان جوانان این مرز و بوم عاشقانه و مدبرانه و غیورانه به دفاع از سرزمین و دین و آئینشان به پا خاستند.

وی  افزود: خدمت سربازی فرصت و سرمایه گران بها برای جوانان کشوراست و خدمت سربازی در نظام اسلامی هم وظیفه و تکلیف است وهم مقدس واگر با نیت پاک و هدفمند انجام پذیرد جزء عبادات محسوب می شود.

فرمانده سپاه چالدران خاطر نشان کرد  : خدمت سربازی برای جوانان یک کشور سبب می شود تا همواره کشور از افرادی آموزش دیده و آشنا به اصول و روش های دفاعی و نظامی در مواقع مورد نیاز برخوردار باشد و با توجه به مرزی بودن شهرستان چالدران، سربازان باید حساسیت بیشتری در پست های نگهبانی و انجام وظایف خود به خرج دهند.

در پایان این مراسم با هدف تجلیل و تکریم مقام سربازان و در راستای ارج نهادن به این این قشر از جامعه از سربازان نمونه نظامی و انتظامی شهرستان تجلیل بعل آمد.

 

 

 

 


 

کد خبر : 3630
تاريخ ثبت خبر : ۲ مهر ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۶:۰۰ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)