| امروز پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


آغاز فعالیت تیم های پزشکی جهادی طرح شهید دکتر رهنمون سپاه شهدای استان

فعالیت تیم های پزشکی جهادی طرح شهید دکتر رهنمون سپاه شهدای استان در شهرستان چالدران آغاز شد .

به گزارش نوای چالدران، اجرای این طرح با هدف ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به روستاییان در مناطق مرزی و محروم این شهرستان با همکاری بهداری سپاه چالدران و جامعه بسیج پزشکی استان انجام می گیرد.

سرهنگ عباسلو مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه خوی  در گفتگو با نوای چالدران گفت :در راستای اجرای رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاه یان حضرت محمد رسوالله ۲سپاه شهدای استان ، تیم های پزشکی دکتر رهنمون سازمان بسیج جامعه پزشکی استان از شهریور ماه سالجاری فعالیت خود را در مناطق محروم و مرزی روستاهای شمال استان آغاز نموده و تا پایان شهریور ماه این طرح را ادامه خواهد داد .

مسئول بهداری سپاه چالدران در ادامه این طرح در گفتگو با نوای چالدران گفت :در این تیم ها ۲ اکیپ پزشکی متشکل از پزشکان عمومی ،ماما ، پرستار ، کارشناس بهداشت عمومی و خانواده و دارو ساز حضور دارند کلیه خدمات خود را از قبیل ویزیت ، تحویل دارو ، مشاوره ، بر گزاری کارگاههای آموزشی به صورت رایگان انجام می دهند .

سروان پاسدار سید وحید حسین زاده خاطر نشان کرد : این تیم پزشکی اولین فعالیت خود را در شهرستان چالدران در روستای قرنقوآغاز نمود و قرار است در سایر روستاهای بخش مرکزی و دشتک این شهرستان این طرح را انجام دهد .

توزیع برشور و کتابچه در بین مراجعه کنندگان با موضوع بهداشت فردی و محیط و آشنایی با برخی از بیماریها از جمله دیگر برنامه های اجرای این طرح بود در زمینه اجرای این طرح بیش از ۲۰۰ نفر از روستاییان این شهرستان از خدمات آن بهره مند شدند .

 

 

کد خبر : 3499
تاريخ ثبت خبر : ۱۷ شهریور ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۹:۴۶ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)