| امروز پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


تجلیل از خانواده معظم شهیدان بیطالی و صادقی با حضور فرمانده سپاه شهدای استان + تصاویر

با حضور فرمانده سپاه شهدای استان از خانواده معظم شهیدان فرج اله بیطالی و ذبیح اله صادقی در شهرستان چالدران تجلیل شد.

به گزارش نوای چالدران ،فرمانده سپاه شهدای استان در مراسم تجلیل از این خانواده های معظم شهدا که با حضور در منزل این شهدای بزرگوار انجام گرفته بود ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والا مقام انقلاب ، ۸ سال جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم، امنیت جامعه امروزی را در سایه خون پاک شهدا دانست و گفت:شهدا کسانی بودند که از جان خود گذشتند تا ما به آرامش حقیقی دست یابیم امروزه شایسته است قدر دان خون پاک شهدا باشیم و راه پر نورشان را با تمام توان ادامه دهیم.

سردار شهسواری از شهدا به عنوان مایه افتخار مکتب الهی یاد کرد و گفت : هدف شهدا پیروی از ولایت و دفاع از خاک وطن بود که در این راه با تقدیم جان خودشان برای کشور افتخار آفرینی نمودند.

فرمانده سپاه چالدران نیز بر حفظ راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت : امروزه به دلیل شرایط خاص کشور و وجود انواع توطئه ها از سوی دشمنان اسلام در جهت مقابله با اینگونه تهدیدات و توطئه ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کاری بسیار ضروری است.

سرهنگ پاسدار غفاری از خانواده های معظم شهدا به عنوان سرمایه های اصلی این نظام یاد کرد و گفت: این عزیزان با تقدیم فرزندان و عضوی از اعضای خانواده های خودشان نقش موثری در پیروزی این نظام داشتند که ما باید قدر دان چنین خانواده هایی باشیم .

 

 

کد خبر : 3442
تاريخ ثبت خبر : ۷ شهریور ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۲۶ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)