| امروز پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


برگزاری جلسه هماهنگی تسهیل اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان چالدران

جلسه هماهنگی تسهیل اجرای طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان چالدران با همکاری بنیاد علوی در این شهرستان بر گزار شد.

به گزارش نوای چالدران ، این جلسه با هدف بررسی راهکارهای توسعه شهرستان چالدران و زمینه سازی برای پیشرفت و آبادانی این شهرستان با حضور معاون امور عمرانی استاندار ، جمعی از مدیران کل استان ، کارشناسان بنیاد علوی و اعضای شورای اداری شهرستان چالدران در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان بر گزار شد .

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در حاشیه این جلسه در گفتگو با نوای چالدران گفت : با بنیاد علوی به تفاهم رسیدیم که در جهت تسریع بخشیدن به اجرای پروژه های عمرانی که در شهرستان چالدران انجام می گیرد بنیاد علوی را در اجرای این پروژه ها مشارکت دهیم که آنان نیز از لحاظ تامین اعتبار مساعدت داشته باشند .

کهوریان افزود :از این به بعد بنیاد علوی به عنوان عضو جلسه در کمیته برنامه ریزی شهرستان حضور داشته باشد و مشارکت مالی خود را درایجاد زیر ساختهای لازم در این شهرستان اعلام نماید .

وی تصریح کرد : همچنین مقرر شد در جهت بررسی مسایل و مشکلات شهرستان در تمامی زمینه ها و همچنین ارزیابی پروژه های عمرانی در دست اجرا هر ماه یک جلسه با حضور مدیران کل استان و شهرستان و مدیران بنیاد علوی در شهرستان چالدران بر گزار شود

علیزاده معاون توانمند سازی و مشارکتهای مردمی بنیاد علوی کشور نیز در این جلسه با اشاره به اینکه بنیاد علوی در کشور فعالیتهای پیشرفت و آبادانی خود را در حال حاضر در قلع گنج کرمان ، لنده در استان کهکیلویه و بویر احمد و چالدران در استان آذربایجان غربی شروع نموده است افزود : امسال در جهت توانمند سازی مردم شهرستان چالدران ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی نموده است .

حسین زاده فرماندار شهرستان چالدران نیز در این جلسه با اشاره به اینکه امسال افزون بر ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه های عمرانی در این شهرستان هزینه می شود افزود: گاز رسانی روستایی ، بهداشت و درمان ، بهسازی و آسفالت ریزی راههای اصلی و روستایی و احداث فضاهای آموزشی جدید از جمله پروژه های عمرانی در دست اجرا در این شهرستان می باشد .

در ادامه این جلسه تنی چند از مدیران کل استان نظرات خود را در خصوص توسعه و پیشرفت عمران و آبادانی شهرستان چالدران اعلام نمودند .

 

کد خبر : 3180
تاريخ ثبت خبر : ۱۷ تیر ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۱۶ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)