| امروز یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


طنین انداز شدن نوای دلنشین قرآن در مساجد چالدران

مراسم جمع خوانی قران در مساجد شهرستان چالدران به مناسبت گرامی داشت ماه مبارک رمضان با حضور روزه داران و قاریان ممتازبر گزار می شود.

به گزارش نوای چالدران ،طنین انداز شدن نوای دلنشین قرآن در مساجد شهرستان چالدران . همزمان با ماه مبارک رمضان ، ماه نزول قران . مساجد شهرستان چالدران با حضور روزه داران و قاریان ممتاز و برجسته این شهرستان با برگزاری مراسم جمع خوانی قرآن عطر آگین شده و حال و هوای خاصی به فضای معنوی این شهرستان بخشیده است .

امام جمعه شهرستان چالدران دراین حاشیه این مراسم در گفتگو با نوای چالدران گفت :در ماه مبارک رمضان در بیشتر مساجد این شهرستان برنامه های قرآنی اجرا می شود در این برنامه های قرانی موارد تجوید ، قرائت ، تفسیر ، ترتیل ، هم خوانی با حضور علما و قاریان انجام می شود و هر روز یک جزء از قران در مساجد این شهرستان قرائت می شود

حجت الاسلام آقایی تصریح کرد :امسال نزدیک به ۳ هزار نفر در مساجد شهری و روستایی این شهرستان در فعالیتهای قرانی شرکت نموده اند که این میزان حضور در مقایسه با سال گذشته از رشد خوبی برخوردار است

وی خاطر نشان کرد : امسال در طول ماه مبارک رمضان در نزدیک به ۲۰ مسجد شهری و روستائی شهرستان چالدران فعالیتهای قرانی انجام می گیرد.

 

کد خبر : 3032
تاريخ ثبت خبر : ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۳۷ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)