| امروز چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


روز قدس پیام‌آور بیداری مسلمانان انقلابی است

امام جمعه چالدران گفت: شکوه و عظمت روز قدس در این ایام حساس که در جغرافیای اسلام، مستکبرین و مسلمانان را به جان هم انداخته بیشتر تاثیرگذار خواهند بود.

امام جمعه شهرستان چالدران در گفت‌وگو با نوای چالدران ، اظهار کرد: تا زمانی که مسلمانان در صحنه باشند روز قدس هر سال با عظمت بیشتری به خصوص در میان مسلمان ملت ایران برگزار خواهند شد.

 

حجت الاسلام آقایی خاطرنشان کرد: معنای روز قدس را می‌توان روز خیزش مردم مسلمان ایران و دنیا، روز حمایت از مظلومان و مردم رانده شده و آواره فلسطین که سرزمین آن‌ها توسط رژیم صهیونیستی اشغال شده خلاصه کرد.

 

وی تصریح کرد: بعد از این‌که حضرت امام(ره) روز قدس را برای مسلمانان به یادگار گذاشتند هرسال شاهد حضور پرشور و عظمت کمی و کیفی مسلمانان بوده‌ایم و مهمترین پیام راهپیمایی روز قدس برای تمام ظالمان و مستکبرانی جهان این است که مردم همیشه یار و حامی مستضعفین هستند و در مقابل ظالمان خواهند ایستاد.

 

امام جمعه شهرستان چالدران ادامه داد: شکوه و عظمت روز قدس در این ایام حساس که در جغرافیای اسلام، مستکبرین و مسلمانان را به جان هم انداخته بیشتر تاثیرگذار خواهند بود.

 

ایشان گفت: مردم مسلمان فلسطین هیچوقت تنها نبوده‌اند؛ چراکه مردم با ایمان و انقلابی ایران اسلامی در کنار آنان همواره خواهند بود و حمایت از مردم فلسطین که یک نماد آوارگی و ظلم واقعی است تا آخر ادامه خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه روز قدس یک مکتب با عظمت از دستاوردهای انقلاب است، گفت: با توجه به شرایط نامساعد و ناگوار مسلمانان در جای جای دنیا این روز با شکوه و عظمت خاص خود برگزار خواهد شد.

کد خبر : 2980
تاريخ ثبت خبر : ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۳۷ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)