| امروز جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


برگزاری جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان چالدران

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور فرماندار شهرستان چالدران، جانشین سپاه و روسای ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش نوای چالدران ،فرماندار شهرستان چالدران در این جلسه اظهار داشت: روز قدس، روز فریاد خواهی ملت های مسلمان بر علیه ظلم و ستم رژیم اشغالگر قدس است و این پیام را به همه جهان می رساند که آرمان آزادسازی قدس شریف یک آرمان جهانی است.

کریم حسین زاده افزود: روز قدس بهترین فرصت برای بیان ابعاد مختلف جنایات اسراییل بر ضد مردم فلسطین و سایر ملت های مسلمان و آزادی خواه جهان است وباید از این فرصت تاریخی بهره گرفت.ا

وی گفت: وظیفه ما فراهم کردن فضای مناسب برای حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بوده و همه مسئولان باید در این راستا تلاش نمایند .

فرماندار شهرستان چالدران برحضور گسترده و حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تأکید کرد و خاطر نشان نمود: مردم همیشه در صحنه چالدران بار دیگر با حضور گسترده و کم نظیر خود در راهپیمایی روز جهانی قدس از ملت مظلوم فلسطین حمایت کرده و جنایات رژیم غاصب اسرائیل را محکوم خواهند کرد.

حسین زاده هم چنین با تاکید بر تعامل و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان جهت هر چه بهتر برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس ، افزود : راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان چالدران در روز جمعه ۱۸ خرداد ماه مصادف با  ۲۳ رمضان المبارک از ساعت «۱۲ صبح » شروع می شود.

 

کد خبر : 2973
تاريخ ثبت خبر : ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۲۰ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)