| امروز جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


ورود تور گردشگری رالی ترنس پکن به چالدران

تور گردشگری رالی ترنس پکن بعد از وارد شدن از مرز بازرگان به کشور ایران در مجموعه جهانی قره کلیسای شهرستان چالدران حضور یافتند.

به گزارش نوای چالدران ،ورود تور گردشگری رالی ترنس پکن به مجموعه جهانی قره کلیسای چالدران و آغاز برنامه های این تور در جهت بازدید از جاذبه های طبیعی و تاریخی کشور شدند.

مدیر تور گردشگری رالی ترنس پکن در گفتگو با نوای چالدران گفت: این تور حرکت خود را از کشور ایتالیا شروع کرده اند به طرف یونان و ترکیه حرکت می کنند از کشور ترکیه از طریق مرز بازرگان وارد کشور مان می شود ایران در واقع دومین کشور مورد هدف گردشگری این تور می باشد مسیر اصلی آنان کشور چین هستش این سفر برای این تور ۲ ماه طول می کشد

علی اسلام افزود :این تور متشکل از کشورهای فرانسه ، بلژیک ، ایتالیا، اسپانیا و سوئیس می باشد که از ۷ استان کشور بازدید خواهند نمود.

وی تصریح کرد : این تور  از استانهای آذربایجان غربی ، شرقی ، اردبیل ، گیلان ، مازندران، سمنان و خراسان شمالی سپس از طریق مرز باج گیران خارج می شوند.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری چالدران نیز در گفتگو با نوای چالدران گفت : مسیر این تور جاده ابریشم می باشد که در قالب ۲۳ دستگاه خودرو با ۴۶ نفر سرنشین است که از کنار روستاها و جاذبه های طبیعی تردد خواهند داشت.

عبدالله پور افزود :این افراد با خودروهای مخصوص خود در اولین روز از حضور در کشور ایران با اسکان یک روزه خود در کمپ قره کلیسا از این مجموعه جهانی بازدید نمودند.

این تور رالی با اقامت ۷ روزه خود در کشور ایران از طریق مرز باج گیران به طرف کشور ترکمنستان حرکت خواهند نمود.

 

کد خبر : 2880
تاريخ ثبت خبر : ۱۳ خرداد ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۸:۵۱ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)