| امروز جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


همایش طلایه داران تبلیغ در شهرستان چالدران بر گزار شد

امام جمعه چالدران گفت :خداوند متعال هدایت یک فرد را هدایت یک نسل و یک جامعه عنوان کرده است.

به گزارش نوای چالدران ،این همایش به همت اداره تبلغات اسلامی چالدران با شرکت جمعی از روحانیون در محل دفتر امام جمعه این شهرستان با هدف تبیین و تشریح ضروتهای تبلیغی در ماه مبارک رمضان برگزار شد .

امام جمعه چالدران در این همایش با اشاره به ثواب بیشتر تبلیغ احکام و ارزش های دین در نزد خداوند منان آثار معنوی تبلیغ را بسیار ارزشمند عنوان کرد و گفت: خداوند متعال هدایت یک فرد را هدایت یک نسل و یک جامعه عنوان کرده است وامروزه روحانیون باید ناشر اصول و احکام و ارزشهای دینی در جامعه باشند .

حجت الاسلام آقایی با اشاره به اینکه استکبار جهانی به دنبال تهی کردن جوامع انسانی از معنویت و شبیخون فرهنگی بر علیه ملت ایران اسلامی بویژه جوانان و نوجوانان می باشد افزود: روحانیون در این خصوص وظیفه بسیار خطیر و موثری را دارند چرا که می توانند با آگاه سازی جوانان و تشریح ارزشهای اسلامی چنین توطئه های دشمنان اسلام را خنثی سازنند .

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چالدران نیز در این همایش با اشاره به اینکه امسال در طول ماه مبارک رمضان ۴۴ نفر روحانی در مناطق شهری و روستایی این شهرستان مشغول تبلیغ شایر اسلامی هستند افزود: در طول ماه مبارک رمضان در بیش از ۱۰۰ مسجد شهری و روستایی این شهرستان فعالیتهای لازم انجام می گیرد .

حجت الاسلام حق ویردیزاده افزود: بر گزاری محافل انس با قران ، جمع خوانی و تفسیر قران و آموزش قران از جمله برنامه های اجرا شده در طول ماه مبارک رمضان توسط روحانیون در مساجد این شهرستان می باشد.

 

کد خبر : 2821
تاريخ ثبت خبر : ۲ خرداد ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱۱:۲۲ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)