| امروز جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


۲۵ میلیارد ریال امسال سهم مشارکتی خیرین استان آذربایجان غربی در باز سازی عتبات عالیات پیش بینی شده است

سید حسن حسینی گفت :مردم خیر و نیکوکار استان با پرداخت نزدیک به 14 میلیارد ریال نذورات در باز سازی عتبات عالیات مشارکت داشتند این پرداخت نذورات باعث شده استان آذربایجان غربی جزء استانهای برتر در کشور انتخاب شود

به گزارش نوای چالدران ،رئیس ستاد باز سازی عتبات عالیات استان در مراسم تجلیل از اعضای ستاد باز سازی شهرستان چالدران که در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چالدران ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت:از ابتدای سالجاری تا کنون افزون بر ۱ میلیارد ریال از این سهم در نظر گرفته شده جذب شده است .

وی تصریح کزد :امسال سهم مشارکتی خیرین استان آذربایجان غربی در باز سازی عتبات عالیات در کشورعراق ۲۵ میلیارد ریال پیش بینی شده است

 

سید حسن حسینی با بیان اینکه سال گذشته مردم خیر و نیکوکار استان با پرداخت نزدیک به ۱۴ میلیارد ریال نذورات در باز سازی عتبات عالیات مشارکت داشتند افزود:این پرداخت نذورات باعث شده استان آذربایجان غربی جزء استانهای برتر در کشور انتخاب شود.

حجت الاسلام قلیزاده رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان چالدران نیز در این مراسم با اعلام اینکه شهرستان چالدران در سال گذشته در سطح استان به لحاظ انجام تعهدات در جذب نذورات مقام اول استانی را به خود اختصاص داد افزود: در سال گذشته مردم خیر و نیکوکار این شهرستان با پرداخت افزون بر ۶۱۰ میلیون ریال توانسته اند در باز سازی عتبات عالیات مشارکت داشته باشند .

کریم حسین زاده فرماندار شهرستان چالدران نیز در این مراسم با اعلام اینکه مشارکت در باز سازی عتبات عالیات و سوق دادن نذورات به این حوزه سرمایه ای بزرگ و ارزشمند است افزود: کار در عتبات عالیات بالاترین و بهترین خدمت برای رضایت خداوند است که توفیف بزرگی است که نصیب اعضای ستاد شده است .

سرهنگ پاسدارسید مهدی غفاری فرمانده سپاه چالدران نیز از اعلام آمادگی مشارکت بسیجیان در گردانها و پایگاههای این سپاه درامر خداپسندانه شد و گفت:امسال نیز سپاه این شهرستان همانند سال گذشته در این زمینه فعالیتهای لازم را در این زمینه انجام خواهد داد .

در پایان این مراسم به لحاظ کسب رتبه اول استانی با اهدا لوح سپاس به اعضای ستاد باز سازی عتبات عالیات این شهرستان از فعالیتهای آنان تجلیل شد.

 

کد خبر : 2799
تاريخ ثبت خبر : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱:۵۲ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)