| امروز دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


همایش تجلیل از مربیان و هادیان سیاسی سپاه چالدران

به مناسبت گرامی داشت هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه طی مراسمی از مربیان و هادیان سیاسی سپاه چالدران تجلیل شد.

به گزارش نوای چالدران ،این مراسم با حضور جمعی از مسئولین ادارات ، روحانیون ،اساتید دانشگاهها ، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در محل مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان بر گزار شد .

نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای استان در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما انقلابی سیاسی مبتنی بر دین است افزود:سرچشمه های اصلی انقلاب از تربیت افراد متدین و انقلابی نشات گرفته و مسئولیت سنگینی بر عهده بسیجیان وآحاد مختلف جامعه ایران اسلامی می باشد.

حجت الاسلام سرایی هفته عقیدتی و سیاسی را فرصتی برای بیان اندیشه های شهید مطهری برشمرد و گفت: هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه و بسیج فرصتی برای ترویج فرهنگ اسلامی به منظور آگاه سازی در خصوص جنگ نرم و خنثی سازی تهاجمات فرهنگی دشمنان است .

وی از شهید مطهری به عنوان شخصیت برجسته و کم نظیر در تاریخ بر شمرد و گفت :این شخصیت برجسته تمام عمر خود را در راه علم و ترویج اسلام قرار داد .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران نیز در این همایش با اشاره به اینکه امروزه تهدیداتی از سوی استکبار جهانی متوجه نظام مقدس جمهوری اسلامی است افزود: در خصوص این تهدیدات نباید غافل بشویم چرا تمامی این تهدیدات از سوی دشمن با برنامه و هدفمند طراحی شده است که باید با هوشیارانه چنین توطئه هایی را خنثی سازیم .

حجت الاسلام حلمی علت ترس دشمن از کشورمان را کستردگی تفکر بسیجی میان آحاد مردم دانست و گفت: دشمن از تفکر بسیجی که محتوای آن عقیدتی و سیاسی است وحشت دارد و به همین علت سعی دارد از اشاعه این فرهنگ جلوگیری کند.

 

 

 

 

کد خبر : 2732
تاريخ ثبت خبر : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱۲:۱۹ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)