| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


هفته عقیدتی و سیاسی و معلم فرصت مناسبی برای شناخت فکر و اندیشه علامه شهید مطهری می باشد

امام جمعه چالدران گفت :علامه مطهری با مجاهدت ها و آثاری که از خود به جا گذاشته است در راه اعتلای اسلام بسیار نقش آفرین می باشد .

به گزارش نوای چالدران ،امام جمعه چالدران در مراسم گرامی داشت هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه و معلم که با حضور جمعی از هادیان و مربیان سیاسی و فرهنگیان بسیجی در محل مدیریت آموزش و پرورش ترتیب یافته بود با اعلام این مطلب گفت :علامه مطهری با مجاهدت ها و آثاری که از خود به جا گذاشته است در راه اعتلای اسلام بسیار نقش آفرین می باشد .

حجت الاسلام آقایی معنویت و اخلاص را از شاخصه های مهم شهید مطهری عنوان کرد و گفت: این عالم فرزانه از جمله عالمانی بود که با جامعیت خود افتخار شاگردی حضرت امام (ره) را داشت .

وی با اشاره به توطئه های دشمنان اسلام بر علیه جوانان نیز اشاره کرد و افزود:امروزه دشمنان اسلام می خواهند جامعه و جوانان ما را از فرهنگ اسلامی دور نمایند که باید مربیان و هادیان و فرهنگیان جوانان را به سوی دین فرا خوانده و آنان را از نا آگاهی برهانند .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران نیز در این مراسم با اشاره به مسئولیت و رسالت سنگین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه این نهاد را از برکات خداوند دانست و گفت :حوزه نمایندگی ولی فقیه با تامین اندیشه و فکر نیروهای سپاه رسالت مهمی را بر عهده دارد که عمده اهداف این نهاد تقویت بنیانهای دینی و مبانی ارزشی و انقلابی و بصیرت افزایی است .

حجت الاسلام حلمی با تاکید بر پشتیبانی و حمایت مردم از این حکومت الهی هدایت مردم به سمت اندیشه های امام راحل را جزء وظایف مربیان و هادیان سیاسی عنوان کردو گفت: همان طوریکه تبیین امام و شاگردان ایشان موجب ایجاد انقلاب شد امروز هم تبیین اندیشه های امام راحل موجب حفظ انقلاب خواهد شد.

 

 

کد خبر : 2700
تاريخ ثبت خبر : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۱۸ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)