| امروز دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۸ |
سرخط خبرها:


با ظهور یگانه منجی عالم بشریت پرچم عدالت و آزادگی در سراسر عالم به اهتزار در خواهد آمد

مراسم نیمه شعبان با حضور مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان و نماینده مردم شهرستانهای ماکو ، چالدران شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی در شهرستان چالدران برگزار شد.

به گزارش نوای چالدران ،رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان در مراسم گرامی داشت نیمه شعبان که با حضورنماینده مردم شهرستانهای ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی و جمعی از روحانیون و اقشار مختلف مردم در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهرستان ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت:نیمه شعبان نوید بخش طلوعی از جنس عدالت است تا انسانها با باور به مهدویت در پی شناخت امام عصر خویش بر آیند و با پرورش فضایل اخلاقی در زندگی بستر ظهور یگانه منجی عالم بشریت را را مهیا سازنند .

حجت الاسلام حسین خوانی با اشاره به اینکه منتظران واقعی حضرت مهدی (عج) باید لحظه ها را بی صبرانه به انتظار ظهور آن یگانه منجی عالم بشیند افزود:امام همام که بشارت میلادش را تمام فرستادگان پروردگار به بشریت داده بود چراغ هدایت اهل یقین ، برای دستیابی به کمال و رستگاری خواهد بود .

وی با بیان اینکه منتظران ظهور باید در هر لحظه آماده ظهور امام زمان (عج) باشند افزود:خداوند وعده داده است که روزی اسلام تمام جهان را فرا خواهد گرفت و اراده خداوند است که اگر یک روز هم مانده به آخر دنیا حضرت مهدی ظهور خواهد کرد لذا باید در همه لحظات برای فرا رسیدن روز ظهور خود را آماده کنیم تا بتوانیم پذیرای امام زمان (عج) باشیم .

نماینده مردم شهرستانهای ماکو ، چالدران ، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با گرامی داشت این روز بزرگ با بیان اینکه عصر حاکمیت ولایت فقیه ،تمرین ولایت پذیری برای ظهور امام زمان (عج) است افزود :حفظ و صیانت از اصول و مبانی انقلاب اسلامی و استقامت در برابر قدرتهای استکباری باید مورد توجه ملت ایران و ملت های منطقه قرار گیرد .

عین الله شریف پوربا بیان اینکه حکومت جمهوری اسلامی ایران توسط امام رتحل پایه گذاری شد و هم اکنون مقام معظم رهبری تداوم بخش این حکومت دینی است افزود:مردم باید ولایت مدار و ولایت پذیر باشند و در خدمت ولایت فقیه باشند .

 

 

کد خبر : 2664
تاريخ ثبت خبر : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱:۱۰ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)