| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


از پاسداران نمونه و جانبازان سپاه چالدران تجلیل شد

همزمان با روز پاسدار و روز جانباز از پاسداران نمونه و جانبازان سپاه چالدران با حضور امام جعمه چالدران تجلیل شدند

به گزارش نوای چالدران ،پاسداران نمونه سپاه چالدران ظهر امروز در مراسمی با حضور  امام جمعه چالدران در ستاد فرماندهی  این سپاه تجلیل شدند.

امام جمعه چالدران در این مراسم با اشاره به تاسی ملت ایران به امام حسین(ع) در طول سال‌های پس از انقلاب ابراز داشت: الگوگیری از امام حسین(ع) سبب شد تا ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی صحنه‌های بی‌بدیلی از فداکاری و ایثار را خلق کند.

وی ادامه داد: این داستان‌های دفاع مقدس باید برای نسل جوان امروز بازگو شود تا آنها برای حرکت در این مسیر آماده شوند.

فرمانده سپاه چالدران  هم در این مراسم ضمن تبریک میلاد سیدالشهدا(ع) اظهار کرد: روز میلاد این امام همام به حق روز پاسدار نام نهاده شده تا از رشادت‌ها و فداکاری‌های این قشر ارزشمند تجلیل شود.

وی گفت: مصائب و سختی‌هایی که از روزهای نخستین شکل‌گیری سپاه پاسداران در این مجموعه وجود داشت، یادآور سختی‌هایی است که امام حسین(ره) در راه دفاع از اسلام متحمل شد.

سرهنگ پاسدار سید مهدی غفاری خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در طول تاریخ انقلاب اسلامی متحمل سختی‌های بسیار شده و زخم‌زبان‌ها و بی‌مهری‌های بسیاری را تحمل کرده است و در تمام این مسیرها نام و سیره امام حسین(ع) تنها مرهم پاسداران بوده است.

وی ادامه داد: سپاه پاسداران پس از انقلاب اسلامی نقش بی‌بدیلی را در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان ایفا کرده است و امروز این نقش با تکیه بر جبهه‌گیری فرهنگی در برابر دشمن تعریف می‌شود.

در پایان این مراسم جمعی از پاسداران برگزیده سپاه چالدران  تجلیل شدند.

 

 

کد خبر : 2629
تاريخ ثبت خبر : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۷:۰۰ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)