| امروز پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


افتتاح بانک سینا یکی از بانکهای عامل در اجرای طرح ملی توسعه چالدران

با حضور مدیر عامل بانک سیناو رئیس بنیاد مستعضعفان کشور بانک سینا در شهرستان چالدران راه اندازی شد .

به گزارش نوای چالدران ،مدیر عامل بانک سینادر مراسم افتتاحیه این بانک در شهرستان چالدران که در محل این بانک ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت : این بانک در زمینه حمایت از اجرای طرح ملی توسعه چالدران در این شهرستان راه اندازی شده است .

پیشرو با بیان اینکه بنیاد علوی مستقر در شهرستان چالدران تسهیلات اشتغال زایی خود را از طریق این بانک به متقاضیان پرداخت خواهد نمود افزود : این بانک قادر است با حمایت بنیاد علوی کشور تا سقف ۳۰ میلیارد ریال تسهیلات با کار مزد ۸ درصد با یک سال تنفس و باز پرداخت ۵ ساله به متقاضیان پرداخت نماید .

وی گفت: سال گذشته شعبات بانکی سینا در استان آذربایجان غربی توانسته با اجرای ۳۸ طرح اشتغال زایی با پرداخت ۱۷۰ میلیارد ریال تسهیلات زمینه اشتغال ۲۵۰ نفر را فراهم نماید .

رئیس بنیاد مستضعفان کشور نیز در این مراسم با اعلام اینکه شهرستان چالدران به لحاظ داشتن پتانسیل های لازم و وجود برخی محرومیتها نیازمند اجرای حمایت از سوی مسئولین کشوری بود افزود: در زمینه رفع محرومیت و ایجاد زیر ساختها و اشتغال زایی اجرای طرح ملی توسعه چالدران از سوی بنیاد مستضعفان کشور انجام می گیرد .

سعیدی کیا با بیان اینکه در راستای اجرای این طرح مشاورانی از سوی دانشگاه خوارزمی در این شهرستان مستقر شده اند افزود : این مشاوران راه های توسعه این شهرستان را مورد مطالعه و در اختیار بنیاد علوی قرار می دهند .

حسین زاده فرماندارشهرستان چالدران نیز در این مراسم از اعلام آمادگی لازم در زمینه حمایت از اجرای طرح ملی توسعه این شهرستان توسط اعضای شورای اداری این شهرستان خبر داد و گفت :هماهنگی های لازم در خصوص همکاری با اجرای هر چه بهتر طرح ملی توسعه چالدران با اعضای شورای اداری به عمل آورده شده است .

حجت الاسلام آقایی امام جمعه شهرستان چالدران نیز در این مراسم خدمت به مردم محروم و نیازمند را در ردیف عبادات دانست و گفت :امروزه این توفیق الهی در این منطقه محروم نصیب کارکنان بنیاد علوی شده است .

 

 

کد خبر : 2589
تاريخ ثبت خبر : ۲۲ فروردین ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱:۵۹ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)