| امروز یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


با همدلی و همراهی مسئولین و مردم از کالای ایرانی باید حمایت شود

امام جمعه چالدران گفت :اگر امروزه با همدلی و همراهی مسئولین و مردم از کالای ایرانی حمایت شود باعث زمینه اشتغال بسیاری از جوانان و رفع معضل بیکاری می شود.

به گزارش نوای چالدران ،امام جمعه چالدران در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به اهمیت بزرگ سلامتی در بدن انسان از آن به عنوان یک نعمت بزرگ خداوندی برای بشریت یاد کرد و گفت:نظافت از نشانه های ایمان است مومن باید پاک و تمیز باشد چرا که رعایت بهداشت فردی ، اجتماعی و خانوادگی باعث سلامتی انسان می شود و انسان باید همیشه شکر گذار این نعمت بزرگ الهی باشد .

حجت الاسلام آقایی با اشاره به نامگذاری ۲ دهه از سال از سوی مقام معظم رهبری با محوریت اقتصاد بر حمایت از کالای ایرانی از سوی مسئولین و ملت تاکید کرد و گفت :اگر امروزه با همدلی و همراهی مسئولین و مردم از کالای ایرانی حمایت شود باعث زمینه اشتغال بسیاری از جوانان و رفع معضل بیکاری می شود و تنها راه نجات مشکل اقتصادی مردم و بی تاثیر بودن تحریم ها ی دشمنان اسلام تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و عمل به منویات مقام معظم رهبری است .

اشاره به سالروز ملی فناوری هسته ای ایران در ۲۰ فروردین و تشکر از عوامل اجرایی مراسم معنوی اعتکاف بویژه اداره تبلیغات اسلامی و معتکفین از جمله دیگر محورهای سخنرانی امام جمعه چالدران در خطبه های جمعه این هفته بود

کد خبر : 2563
تاريخ ثبت خبر : ۱۷ فروردین ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۳۸ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)