| امروز پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


هدف بنیاد مستضعفان کشور توانمندسازی مردم است

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت :خدمت به مردم روستا، مناطق محروم و عشایری و فراهم کردن زمینه رشد و توسعه روستاها هست و هدف بنیاد توانمندسازی مردم است.

به گزارش نوای چالدران ،سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور به همراه کارشناسان بنیاد علوی امروز با مردم روستای سعدل  چالدران و تسهیل گران ستاد کمیته روستائی طرح ملی توسعه چالدران دیدار کردند.

سعیدی  کیا در این دیدار با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: ما به دستور رهبری برای آغاز این طرح اقتصادی به بررسی مناطق مختلف کشور پرداختیم که با وجود شاخصهای محرومیتی در چالدران بعد از قلعه گنج کرمان برای توسعه و آبادانی این شهرستان  انتخاب شد

رئیس بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: این بنیاد با قصد خدمت به مردم روستا، مناطق محروم و عشایری و فراهم کردن زمینه رشد و توسعه روستاها فعالیت می کند، و هدف بنیاد توانمندسازی مردم است.

وی همچنین گفت: مشارکت مردمی در توانمندسازی شهرها و روستاها در کنار حمایت دولت و مسوولان راهگشای توسعه این شهرستان است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی در این شهرستان باشیم.

برزگر مدیرعامل بنیاد علوی نیز در ادمه این دیدار  با تأکید بر اینکه بنیاد علوی با شعار کار با مردم، برای مردم،توانمندسازی و ایجاد معیشت ، آبادانی و پیشرفت را در همه ابعاد دنبال می‌کند، گفت: این بنیاد در اولین گام نسبت به آماده سازی بستر برای حضور مردم اقدام نموده و همین امر موجب مشارکت مردم در توسعه و آبادانی منطقه می شود.

در ادامه حضور  رئیس بنیاد مستضعفان کشوردر چالدران از مقبره سید صدرالدین بازدید کرد و با نثار فاتحه یاد ۲۷هزار شهید جنگ چالدران گرامی داشته شد و با حضور کارشناسان بنیاد علوی از نزدیک در جریان ظرفیت ها ، مسائل و مشکلات توسعه آبگرم معدنی این شهرستان مورد برسی قرار گرفت .

 

کد خبر : 2330
تاريخ ثبت خبر : ۸ اسفند ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۱:۳۰ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)