| امروز جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


کمیته امداد امام (ره) در ۱۸ استان کشور در زمینه دامی و کشاورزی سرمایه گذاری انجام داده است

غنی زاده گفت :کمیته امداد امام(ره) در 18 استان کشور توانسته در زمینه احداث مجتمع های پرورش ماهی ، دام ، بخش زراعت و باغبانی سرمایه گذاری نماید.

به گزارش نوای چالدران ،مدیر عامل سرمایه گذاری حوزه بخش کشاورزی و اقتصادی کمیته امداد امام (ره) کشور امروز در جمع مردم شهرستان چالدران که در مسجد جامع این شهر ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت :کمیته امداد امام (ره) کشور در راستای توانمند سازی اقشار محروم و غیر برخوردار کشور اقدام به اجرای طرحهای دامی ، کشاورزی و اقتصادی می نماید .

غنی زاده با بیان اینکه در حال حاضر در ۱۸ استان کشور توانسته در زمینه احداث مجتمع های پرورش ماهی ، دام ، بخش زراعت و باغبانی سرمایه گذاری نماید افزود : در حال حاضر این نهاد مقدس در بخش زراعت در سطح ۲۰ هزار هکتار و در در بخش دام ۵۰ هزار راس دام سنگین و سبک توانسته فعالیتهای اساسی را انجام دهد .

وی گفت: با اجرای این طرحها حوزه اقتصادی و کشاورزی کمیته امداد امام(ره) کشور توانسته زمینه اشتغال افزون بر ۳ هزار نفر را به صورت مستقیم فراهم نماید .

مدیر عامل حوزه سرمایه گذاری بخش کشاورزی و اقتصادی کمیته امداد امام (ره) کشور تصریح کرد : فعالیتهای این حوزه در استان آذربایجان غربی برای اولین بار در شهرستان چالدران در حال شروع می باشد که بر اساس برنامه زیری به عمل آمده اجرای این طرحها با احداث مجتمع پروار بندی ۱۰ هزار راسی در جهت تبدیل نمودن این شهرستان به تولید گوشت قرمز در سطح کشورانجام خواهد گرفت.

 

 

 

کد خبر : 2253
تاريخ ثبت خبر : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۲۲ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)