| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


حضور مردم در راهپمایی ۲۲ بهمن اقتدار و عزم ملی را در پاسداری از انقلاب به جهانیان نشان می دهند

امام جمعه چالدران گفت : حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی۲۲بهمن حماسه‌ دیگری را رقم می زنند و اقتدار، اراده و عزم ملی خود را در پاسداری از انقلاب به جهانیان نشان می دهند.

امام جمعه شهرستان چالدران در گفتگو با نوای چالدران گفت :انقلاب پرشکوه اسلامی ،سی و نهمین سال حیات پرافتخار خود را پشت سر می گذارد و به رغم اراده بدخواهان و دشمنان ،چهل ساله می شود.

حجت اسلام آقای تصریح کرد :مسیر نورانی که پشت سر گذاشتیم، سرشار از امیدها و بیم ها،تلخی ها وشیرینی ها،رویش ها و ریزش ها و حوادث درس آموز و عبرت انگیز بود.

وی خاطر نشان کرد :با هدایتهای امام راحل عظیم الشان(رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و مقام معظم رهبری(دامت برکاته) و پیشتازی روحانیت انقلابی و همراهی نخبگان و اندیشمندان جامعه و مشارکت آگاهانه و همراه با بصیرت مردم مومن وانقلابی، قله های افتخار و شکوه را در بسیاری از عرصه های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی در نوردیدیم و استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی را در نصاب فرازمند و مقبولش در پیش روی جهانیان قرار دادیم.

 

امام جمه شهرستان چالدران گفت :یکی از مهمترین شاخصهای توفیق انقلاب اسلامی در این چهار دهه،حضور پررنگ و معنادار نسلهای اول و دوم وسوم و چهارم انقلاب در عرصه های حضور آگاهانه است.

حجت اسلامی آقایی ادامه داد:مجاهدت شهدا و رزمندگان مدافع انقلاب، از سال ۵۷تاکنون و در دفاع از حرم اهل بیت و حریم ارزش های انقلاب اسلامی گواه صادق این مدعا است و با این همه، تلخی ها و کاستی ها و ناکامی ها هم در مسیر راهمان بوده و هست.

 

وی عنوان کرد :کاستی هایی که محصول دشمنی دشمنان و غفلت ها و ناآگاهی برخی دوستان است، و باید آنها را به درستی دید و به چشم آورد و برای آن چالشها و رفع آنها در راه نورانی فرا رویمان، با امید وتوکل و وحدت، برمحور ولایت فقیه، در جهت حفظ منافع انقلابی و سرمایه های ملی پیش رفت.

 

امام جمعه چالدران افزود :اکنون و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ،و در ایامی که از عطر نام و توسل به حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) سرشار است، برای بزرگترین و مردمی ترین جشن پیروزی در جهان ، در روز ۲۲ بهمن حاضر خواهیم شد.

 

وی یوم‌الله ۲۲ بهمن روز بیعت با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و تجدید میثاق دوباره با رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و گفت : از تمام مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان چالدران که همواره در صحنه‌های مختلف دفاع از نظام شگفتی‌آفرین بوده‌اند دعوت می‌‌نمایم تا با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی۲۲بهمن حماسه‌ دیگری را رقم زنند و اقتدار، اراده و عزم ملی خود را در پاسداری از انقلاب به جهانیان نشان دهند.

کد خبر : 2218
تاريخ ثبت خبر : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۰۹ ب.ظ

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)