| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


با پیروزی انقلاب اسلامی کشور ایران در مسیر رشد و توسعه قدم گذاشت

امام جمعه چالدران گفت :انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و با پشتیبانی مردم ایران با تقدیم هزاران شهید شکل گرفته است.

به گزارش نوای چالدران ،امام جمعه چالدران در خطبه های این هفته نماز جمعه با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ایام فاطمیه بر الگو گیری از این بانوی بزرگ اسلام تاکید کرد و گفت : حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی تمام زنان جهان اسلام است که امروز زنان جامعه اسلامی باید با شناخت دقیق از این بانوی اسلام ،خصوصیات و رفتارهای ایشان را الگوی زندگانی خود قرار دهند .

حجت الاسلام آقایی با تبریک فرا رسیدن سالروز پیروز شکوهند انقلاب اسلامی و آغاز برنامه های ایام اله دهه فجر،این ایام را بهترین فرصت برای بیان آثار شکوهمند انقلاب اسلامی و دستاوردهای بزرگ آن به نسل نوجوان و جوان دانست و گفت. انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و با پشتیبانی مردم ایران با تقدیم هزاران شهید شکل گرفت و با شکل گیری آن ایران اسلامی در مسیر رشد و توسعه قدم گذاشت و به ایران اسلامی هویت ،عزت و آبرو بخشید .

وب ادامه داد : ایران اسلامی با گذشت ۴ دهه از عمر با برکتش همواره مورد تهدید و تهاجمات دشمنان اسلامی قرار گرفته است و تمامی این توطئه ها و تهاجمات با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و هوشیاری ملت ایران اسلامی خنثی شده و خواهد شد .

 

 

 

کد خبر : 2062
تاريخ ثبت خبر : ۷ بهمن ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۲:۲۴ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)