| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


راه اندازی درمانگاه تخصصی قلب و عروق در چالدران

درمانگاه تخصصی قلب و عروق در شهرستان چالدران راه اندازی شد.

به گزارش نوای چالدران ، این درمانگاه با بهره گیری از پزشک متخصص با مجهز شدن به امکانات تشخیصی بیماریهای قلب و عروق در بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان راه اندازی شده است.

این درمانگاه صبح و عصر در طول روز در جهت ارائه خدمات به مردم منطقه در قالب طرح تحول نظام سلامت فعالیت خود را در این شهرستان شروع نموده است

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چالدران در گفتگو با نوای چالدران گفت : با پیگیریهای دانشگاه علوم پزشکی ارومیه متخصص قلب و عروق در بیمارستان این شهرستان فعالیت خود را شروع نموده و این درمانگاه را با مجهز نمودن به دستگاه اکو رادیو گرافی با صرف اعتبار بالغ بر ۱۷۵ میلیون تومان راه اندازی کردیم تا مردم این شهرستان بتوانند مشکل بیماریهای قلبی و عروقی خود را در این بیمارستان بر طرف نمایند

مقصد حق خاطر نشان کرد : در راستای تکمیل درمانگاه تخصصی قلب و عروق بیمارستان شهید بهشتی چالدران با بازدیدی که انجام گرفت مقرر شده با حمایت خیرین ، شورای شهر و فرمانداری با صرف اعتبار بالغ بر ۳۰ میلیون تومان دستگاه تست ورزش ویژه بیماران قلب و عروق خریداری شود و همچنین همزمان با دهه فجر کلینیک تخصصی این بیمارستان نیز به بهره برداری خواهد رسید.

وی تصریح کرد :امسال با مجهز شدن بیمارستان شهید بهشتی چالدران به امکاتا تخصصی درمانی میزان ارائه خدمات به بیماران این شهرستان ۲ برابر افزایش یافته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چالدران ادامه داد: امسال با اعتبار بالغ بر ۴۵۹ میلیون تومان بیمارستان شهید بهشتی چالدران به تجهیزات تخصصی پیشرفته از جمله دستگاه اتو کلاو ،چراغ اطاق عمل ،دستگاه مانیتور ینگ علایم حیاتی ، دی سی شوک و دستگاه رادیولوژی پرتابل مجهز شده است.

 

در حال حاضر ۸ نفر پزشک متخصص در زمینه های جراحی عمومی ؛ داخلی ، اطفال ، زنان و زایمان ، بی هوشی ، اعصاب و روان ، سونوگرافی و قلب و عروق در بیمارستان این شهرستان مشغول فعالیت هستند.

با راه اندازی درمانگاه تخصصی قلب و عروق دربیمارستان این شهرستان امکان ایجاد تخت های ویژه سی سی یو درطول سالجاری در این شهرستان فراهم خواهد شد .

کد خبر : 2029
تاريخ ثبت خبر : ۲ بهمن ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۱:۴۲ ق.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)