| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


حضرت زینب (س) با داشتن علم ذاتی خود توانست در برابر مشکلات کربلا ایستادگی نماید

‍ امام جمعه چالدران گفت :دریادلان کشتی نفتکش سانچی راکه در حال خدمت به کشور و میهن عزیز اسلامی جان خودرا در عرصه اقتصاد مقاومتی تقدیم نمودند.

به گزارش نوای چالدران ،امام جمعه چالدران در خطبه های این هفته نماز جمعه از ۲۹ دی ماه به عنوان روز غزه یاد کرد و گفت :در این روز مردم مظلوم غزه در جنگ نابرابر ۲۲ روزه خود توانستند با تقدیم ۷ هزار شهید و مجروح در برابر رژیم بعثی اسراییل ایستادگی نمایند و با ندای فریاد مظلومیت و حق طلبی خود سرانجام در طول این مدت اسراییل غاصب را شکست دهند و به پیروزی برسند و رعب و وحشت را دل رژیم اسراییل غاصب ایجاد نمایند .

حجت الاسلام آقایی با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار به شخصیت ، جایگاه و عظمت این بانوی بزرگ اسلام اشاره کرد و گفت : حضرت زینب (س) با داشتن علم ذاتی خود که خداوند متعال به این بانوی بزرگ اسلام داده بود توانست در برابر مشکلات عظیم واقعه کربلا ایستادگی نماید و نقش بزرگ خود را در آن زمان به خوبی انجام دهد و امروزه نیز با داشتن چنین جایگاه والا ،الگوی مناسبی برای مردم مسلمان جهان اسلام باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در گذشت جمعی از دریادلان کشتی نفتکش سانچی راکه در حال خدمت به کشور و میهن عزیز اسلامی جان خودرا در عرصه اقتصاد مقاومتی تقدیم نمودند خدمت مردم شریف ایران اسلامی و خانواده ها و بازماندگان آنان تسلیت عرض نمود.

 

کد خبر : 1981
تاريخ ثبت خبر : ۲۹ دی ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۳:۱۰ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)