| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


والدین شهدا چهره‌های ماندگار تاریخ کشورمان هستند

جمعی از مسوولین شهرستان چالدران از پدران شهید بیطالی و داداش زاده که در بیمارستان بستری بود، عیادت کردند.

به گزارش نوای چالدران ،امروز جمعی از مسوولین شهرستان چالدران از پدران شهید بیطالی و داداش زاده  که در بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان بستری بود، عیادت کردند و جویای حال  انها شدند.

فرماندار چالدران در این دیدار  گفت : پدران شهدا بهترین پشتوانه برای فرزندان خود بودند، و اگر شهدا امروز افتخار کشورمان هستند حتما در زندگیشان والدین متدین و خداجویی داشتند.

وی اضافه کرد: شهدا در دامان خانواده‌های گرانقدر و شجاع پرورش یافته‌اند و باید به این نکته اشاره کرد که کم نبودند شهدایی که خانواده‌هایشان در زمان شهادت خوشحال بودند و به وصیت فرزندانشان مبنی بر اینکه “پدر و مادرم اگر شهید شدم برایم گریه نکنید بلکه خوشحال باشید چون امانت خود را به خدا داده‌اید” عمل کردند.

حسین زاده خاطر نشان کرد :والدین شهدا با تربیت صحیح فرزندان خود چهره‌های ماندگار تاریخ کشورمان هستند، افزود: شهدا بزرگترین اسطوره‌های فداکاری، ایمان و عزت هستند و این امر جز به تربیت صحیح والدینشان میسر نمی‌شد.

وی از خانواده‌های شهدا به عنوان موثرترین افراد در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یاد کرده و افزود: عیادت از والدین شهدا که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کنند یک وظیفه عمومی است تا در دیدار با آنان بگوییم هرگز فراموششان نکرده و نمی‌کنیم.
در بخشی از این دیدار دستورات لازم در راستای تسریع روند درمان این پدران دلسوز صادر شد.

 

 

کد خبر : 1955
تاريخ ثبت خبر : ۲۴ دی ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۲:۱۸ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)