| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی عمومی در چالدران راه اندازی شد

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی عمومی که تحت نظر سازمان بهزستی و دادگستری این شهرستان است مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش نوای چالدران ،فرماندار چالدران صبح امروز در آئیین افتتاح این مرکز با بیان اینکه شرط توسعه در جامعه منوط به توسعه انسانی است افزود:بسیاری از مشکلات رفتاری، گفتاری، سبک و شیوه های نادرست زندگی و برخورد با فرزندان درجامعه ناشی از کم آگاهی افراد و خانواده ها است که باید علاوه بر آموزش عمومی، فرهنگ مراجعه به مراکز مشاوره و روانشناختی را نیز درجامعه نهادینه کرد.

کریم حسین زاده همچنین با تقدیر از زحمات صورت گرفته برای ایجاد این مرکز مشاوره اظهار داشت:ما این آمادگی را داریم تا در این حوزه در حد توان خود کمک و مساعدت لازم را داشته باشیم.

رئیس دادگستری چالدران نیز در این مراسم گفت :با توجه به افزایش پرونده های خانواده در شهرستان چالدران برای اولین بار مرکز مشاوره خانواده افتتاح شد که برابر مقررات قانونی تمامی پرونده های طلاق توافقی جهت انجام مشاروه به این مرکز ارجاع داده خواهد شد.

حجت الاسلام قلیزاده خاطرنشان کرد : سایر پرونده های خانواده نیز جهت انجام کارهای مشاوره به این مرکز نیز ارسال خواهد شد تا بتوانیم شاهد کاهش درصد پرونده های طلاق در این شهرستان باشیم

 

این مرکز مشاوره در زمینه های تحصیلی و برنامه ریزی کنکور،مشاوره پیش از ازدواج،پیشگیری از طلاق،کودک و نوجوان،شیوه های نوین فرزند پروری،خانواده درمانی،زوج درمانی ، اجرای کارگاههای مهارتهای زندگی برای مردم چالدران ارائه خدمات خواهد کرد.

 

 

کد خبر : 1844
تاريخ ثبت خبر : ۶ دی ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۲:۴۴ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)