| امروز جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


وضعیت زندگی اسفناک پیرزن سال خورده در روستای اروج کندی چالدران + تصاویر

نزدیک سه ماه است ناچارا به روستا آمده ام و بعلت نداشتن سرپناهی در این خانه ویران سکونت می کنم.

به گزارش نوای چالدران ، زندگی پیرزن تنهای در وستای اروج کندی بخش آواجیق چالدران در خانه مخروبه ای بدون در و پنجره در این سرمای سخت زمستان حکایت از آن دارد که وضعیت داخل آن خانه پر از آب است و زندگی در آن بسیار طاقت فرساست .

پیر زن تنها در گفتگو با نوای چالدران گفت : نزدیک سه ماه است ناچارا به روستا آمده ام و بعلت نداشتن سرپناهی در این خانه ویران سکونت می کنم که قبلا پیش دخترم بودم که از سرپرستی بنده خودداری کردند و مرا از خانه شان بیرون راندند که مجبورا به روستا آمده ام و هیچ  کس مسئولیت نگهداری بنده را به عهده نمی‌گیرند.

کل زندگی اش در آن مخروبه یک اطاق است و فاقد سرویس سرویس بهداشتی و حمام می باشد و فقط یکی از همسایه هایش یکی دو وعده در روز برایش غذای ساده ای می آورد.

همچنانکه در تصاویر ذیل مشاهده میکنید درب بیرونی اطاق فقط با یک پتو و درب شکسته ای فلزی که به پتو تکیه داده ، پوشانده شده است.

لازم بذکر است دیروز  توسط یکی از خیرین جوان چالدرانی لولای درب را جوشکاری نموده و یک لامپ عجالتا از همسایه اش جهت روشنایی به داخل اطاق پیرزن مظلوم و مهربان وصل نموده است.

این است قصه تلخ و پر از رنج زندگی پیرزن سالخورده در آن خانه مخروبه ای که بیشتر از سه ماه است در آنجا سکونت دارد و بر روی زمین سرد می خوابد.

بعد از انتشار این خبر درکانال تگرامی نوای چالدران با دستور محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، بخشدار منطقه دشتک و مسئولین بهزیستی چالدران جهت بررسی و کمک رسانی به محل اعزام شدند.

کد خبر : 1823
تاريخ ثبت خبر : ۴ دی ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۲:۳۷ ب.ظ
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)